bayrampaşa ikinci el cafe malzemeleri

Bayrampaşa İkinci El Cafe Malzemeleri

Bayrampaşa İkinci El Cafe Malzemeleri & 2 El Cafe Malzemesi hem endüstriyel gruplarda hemde dış mekan malzemelerinde vardır. Satmak istediğiniz tüm cafe ekipmanı için en iyi fiyatı veriyoruz.

Cafeler her bölgede sık açılabilen ve kapanan işletmelerdir. Bayrampaşa ikinci el cafe malzemeleri alan firma olarak cafe sahiplerinin tüm malzemelerini nakit ve değerine satın almaktayız. Kullanmadığınız ve değerlendirmek istediğiniz tüm ekipman ve malzemelerinizi firmamız üzerinden kolayca satabilirsiniz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alım satımında geniş yağın hizmet ağımız ve tecrübeli ekiplerimizle yılın her günü sizlere ulaşıyoruz.

Bayrampaşa Endüstriyel Cafe Malzemesi Alan Yerler

Çevrede, bölgede ikinci elden cafe malzemesi alan yer bulmak kolay değidir. Bir çok kişinin genelde yaptığı hatalar satamadığını malzemelerini hurdacılara ve eskicilere yok pahasına vermesidir. Yine bir diğer yorucu yöntemde ilanlar ile çözüm aramaktır. Firmamız ise sizler bunlarla uğraşmadan oldukça kolay çözümler sağlar. Bayrampaşa ikinci el cafe malzemeleri için bizleri istediğiniz vakitte arayabilir ve size özel çözüm bulabilirsiniz.

Bayrampaşa 2.El Cafe Malzemeleri Alanlar

Endüstriyel ekipmanların çok çeşitli olarak kullanımı bulunan cafelerde sürekli yeni ihtiyaçlar doğabilmektedir. Bu nedenle bazı ekipmanlarınız boşa çıkabilmektedir. Firmamız ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak kullanmadığınız her ekipmana talibiz. Endüstriyel fırınlar, hazırlık ve pişirme ekipmanları, dolaplar, sunumluklar, hamur makinaları, masa sandalye dahil tüm malzemelerin alımlarını yapıyoruz. Bayrampaşa ikinci el cafe malzemeleri için satış yapmayı düşündüğünüz her an bizleri arayabilirsiniz.

Bayrampaşa İkinci El Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Bayrampaşa Cafe Mutfak Malzemeleri İkinci El

2.el cafe malzemelerinizin durumu her ne olursa olsun satın almaktayız. Eski yeni demeden her malzemeniz için bizi arayabilirsiniz.

Komple Cafe Malzemesi Alınır

Cafe Hazırlık Üniteleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Üniteleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Üniteleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Üniteleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyör makineler

Cafe Dış Mekan : Masa sandalye, oturma grupları, dış mekan ısıtma ve soğutma sistemleri, pergola, teras kapatma sistemleri, otomatik tente

Bayrampaşa’da Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Bayrampaşa İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Bayrampaşa İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!