ikinci el endüstriyel fritöz

İkinci El Endüstriyel Fritöz

İkinci El Endüstriyel Fritöz & 2 El Fritöz Alımı Yapılır. Fritözle beraber ister tüm malzemelerinizi komple satın veya parça halinde adetli olarak da satış yapabilirsiniz.

Cafe işletmeleri çin bir diğer önemli ekipman da fritözlerdir. İkinci el endüstriyel fritöz alan firma olarak işletmenizde kullanmadığınız tüm ekipmanları ve fritözleri değerine nakit olarak satın alıyor ve ikinci el fritöz arayan müşterilerimize bakım ve onarımları yapılmış şekilde sunuyoruz. 3lt, 3+3lt, 5 litre yada 5+5 litre gibi farklı büyülüklüklerde ve teknik özelliklerde fritözlerin kullanımı vardır. Tüm modellerde firmamız en iyi fiyat teklifini vermekte ve adresinizden aynı gün kendi araçlarımızla almaktayız. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alım satımında her daima avantajlı çözümler için firmamıza ulaşınız.

2.El Fritöz Alan yerler

Sanayi tipi fritöz her zaman değeri olan ekipmanlardır. Bu sebeple elinizde bulunan ve kullanmadığınız fritözleri doğru firmalar ile anlaşarak değerinde satabilirsiniz. Bicafemutfak toptan cafe malzemeleri alımını yaptığı gibi dilerseniz tek tek parça şekildende malzeme ve ekipmanlarınızıda satın alıyoruz. Gazlı fritöz, elektrikli fritöz, paslanmaz çelik gövdeli ekipmanlarınızda piyasanın üzerinde alım sağlıyoruz. Acil satışa ihtiyacınız varsa ikinci el endüstriyel fritöz için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Sanayi Tipi Fritöz Alım Satım

Teknik özellikleri, markası, kullanım ömrü ve mevcut durumu her ne olursa olsun tüm fritöz modellerini firmamıza değerinde satabilirsiniz. Sanayi tipi cafe, rast food, restoran, yemekhane ve mutfak ekipmanlarını en iyi fiyatlarla 2022 yılında bize alıyoruz. Kullanımı olmayan tüm endüstriyel ve sanayi tipi ekipmanı hemen kolayca nakite çevirebilirsiniz.

İkinci El Fritöz Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İstanbul İkinci El Fritöz Alanlar

Bicafe Mutfak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinden ikinci el cafe malzemesi alımı yapmaktadır. Satılacak ürün ve malzemeyi yerinize gelerek inceliyor ve fiyat teklifi veriyoruz. Vereceğimiz fiyat sizin tarafınızdan kabul edilmesi durumunda hemen nakit ödeme yaparak alım salıyoruz.

2 el fritöz

İkinci El Endüstriyel Fritöz Alım Satım

Cafe içinde kullanım yapılan endüstriyel ekipmanların sayısı oldukça fazladır. Cafenin ürün grubuna göre fritöz kullanımlarıda farklılık göstermektedir. Her ne kadar bu ekipmanlar son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olsa da zamanla değişimi gerekebilmektedir. Firmamız Bicafemutfak 2020 yılında da önceki senelerde olduğu gibi kullanmadığınız tüm cafe malzemelerinizi nakit olarak satın alıyoruz. İkinci el endüstriyel fritöz için haftanın her günü bizlere tüm bölgelerden ulaşabilirsiniz.

Cafe fritöz endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Fritöz İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Fritöz & Cafe Malzemeleri, ikinci el endüstriyel malzeme satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!