Cafe ve bar malzemeleri genelde endüstriyel ekipmanların yoğunlukta olduğu alanlardır. İkinci El Bar Malzemeleri Alanlar olarak kullanı yapmadığınız tüm malzemeleri nakit ve değerinde satın alırız. Mutfak pişirme ekipmanları, hazırlık malzemeleri, yıkama, soğutma, sunum, depolama dahil tüm malzemeleri alım yapıyoruz. 0 532 382 33 53 numaradan bizlerde her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. 

İstanbul İkinci El Bar Malzemeleri Alım Satım için sizlere yanı gün yerinde hizmet veririz. Endüstriyel mutfak malzemeleri, depolama, sunum, pişirme ve bulaşıkhane ürünleri bar işletmelerinde sıkça tercih edilmektedir. Firmamız İkinci El Bar Malzemeleri alanlar olarak sizlere bu alanda en etkili çözümleri üretmektedir.

2.El Cafe Bar Malzemeleri Alım Satım

Sıfır satın alındığında yüksek rakamlar ödediğiniz bar ve cafe malzemelerini kullanmadığınız aşamada til bırakmayın. Devir edilemeyen bir çok bar malzemesi uzun süre depoda bekletildiğinde çürür ve zamanla kullanılmaz hale gelebilir. Bicafe mutfak firmamız ise sizlere bu malzemeleri değerlendirme imkanı sunar. İster komple yada tek parça halinde tüm bar malzemelerinizi bizlere en iyi fiyatlarla satabilirsiniz. 

İstanbul İkinci El Bar Malzemeleri Alanlar

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine her gün gitmekte ve bar ve cafe malzemeleri satan kişilere ulaşmaktayız. Tecrübeli teknik personellerimiz malzemelerinizi yerinde inceler ve sizlere en iyi fiyat teklifini hemen yerinde verir. İkinci el malzeme alım satım konusunda İstanbul'da bir ok hurdacı, eskici ve spotçu hizmet verir ancak sektörle ilgileri uzak olduğundan fiyat teklifleri genelde düşük kalacaktır.

× WhatsApp'dan bize yazın!