ikinci el buz makinesi

İkinci El Buz Makinesi

İkinci El Buz Makinesi & 2 El Endüstriyel Buz Makineleri firmamız tarafından İstanbul içinde adresinizden nakit alınır. Eski veya yeni nesil tüm buz makineleri için alımız vardır.

Cafeler için buz makineleri de son derece gerekli ekipmanlardandır. İkinci el buz makinesi alım satım konusunda hizmet veren firmamız kullanmadığınız buz makineleri için en iyi fiyat teklifini vermekte ve aynı gün adresinizden almaktadır. Tüm cafe sahipleri için endüstriyel buz makinesi için alımlarda nakit ödeme yapmaktayız. Farklı teknik özelliklerde, çeşitli markalarda, az yada çok kullanılmış tüm buz makinelerinizi satın alıyoruz. Bicafemutfak ikinci el cafe malzemeleri için ister parça parça yada komple tüm malzemelerinizde alım satım yapmaktadır.

2 El Buz Makinesi Alım Satım

Buz makineleri genelde fiyatları sıfır ürünlerde yüksek olmaktadır ve bir çok yeni cafe açılışında ikinci el buz makinesi tercih edilebilmektedir. Bu nedenle cafe içinde kullanmadığınız buz makinelerini kesinlikle atıl halde bırakmamalı ve doğru firmalara ulaşarak değerlendirmelisiniz. Bizlerde müşterilerimizden satın aldığımız buz makinelerini gerekli bakım onarımlarını yapmak sureti ile tekrar kullanıma sunmaktayız. Hurdacı ve eskiciye vermek son derece hata olacak olup piyasanın neredeyse %40 civarında altında bir fiyatla satmış olacaksınız. Sahibinden satılık cafe malzemeleri için en iyi fiyat teklifini veren ekibimize mutlaka ulaşınız.

Sanayi Tipi Buz Makineleri

Buz makineleri kapasite ve teknik özelliklerine göre farklılık içermektedir. Gıda, rast food, restoran, yemekhane ve diğer işletmelerde farklı tip sanayi model buz makineleri kullanır. Son derece dayanıklı olan bu makineler ikinci elde de her zaman değeri olan malzemelerdir. Firmamız sizlerin kullanım yapmadığı buz makinelerini en iyi fiyatlardan aynı gün satın almaktadır.

İkinci El Buz Makinesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İkinci El Buz Makinesi Alan Yerler

Acil cafe ekipmanı satmak istediğiniz her zaman yakınınızda firma bulmanız kolay olmaz. Bu nedenle bir çok kişi acil durumlarda internet üzerinden ilan ile 2 el buz makinesi satmaya çalışmaktadır. Bu tür satışlarda son derece zorlu ve zahmetli bir yol olup ciddi mesai kaybına neden olmaktadır. Gün içinde ilandan arayan yüzlerce kişi ile uğraşmak yerine Bicafemutfak ekiplerine ulaşarak ikinci el buz makinesi satışını hemen nakit olarak yapabilirsiniz.

2 el buz makinesi

İstanbul İkinci El Buz Makinesi & Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Buz Makineleri Alım Satım

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Buz Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!