sanayi tipi mutfak malzemeleri

Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri

Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri için aynı gün vereceğiniz adrese gelip fiyat teklifimizi yerinizde veriyoruz. İkinci el sanayi tipi malzeme ve ekipman satmak istiyorsanız bizi arayınız.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

Sanayi tipi mutfak malzemeleri her restoran, cafe, bar, yemekhane, yurt ve otel gibi işletmelerin mutfaklarında mutlaka olması gereken demirbaşların başında gelmektedir. Sanayi tipi bulaşık makinesi, fırın, ocak, buzdolabı, dondurucular, buz kırıcılar, el aletleri, tezgahlar ve daha birçok malzemeden oluşan sanayi tipi mutfak malzemeleri bu tip işletmeler için neredeyse olmasa olmaz niteliğindedir. Firmamız bicafemutfak ikinci el sanayi tip tüm mutfak malzemelerini ve ekipmanlarını sizlerden nakit olarak satın almaktadır.

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları

Hızlı ve yoğun bir şekilde yemek yapılmasını gerektiren işletmeler için sanayi tipi mutfak malzemeleri hem daha güvenilirdir hem de bir zorunluluktur. Ancak bu malzemeler fiyat itibariyle oldukça büyük meblağlar tutmaktadır. Bu noktada özellikle yeni açılacak işletmeler için yeterince büyük masraflar söz konusu iken ikinci el sanayi tipi mutfak malzemeleri işletme bütçesi için gerçek anlamda büyük bir kolaylaştırıcı unsur olmaktadır. İkinci el mutfak malzemeleri için İstanbul da güven duyulan bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Sizleri mağdur etmeden en hızlı şekilde çözüm sunuyoruz.

sanayi tipi mutfak malzemeleri

2.El Sanayi Tipi Mutfak Malzemelerinizi Nakit Alıyoruz

Herhangi bir mutfak değişimine gittiğinizde ya da eşyalarınızı elden çıkartmak istediğinizde tüm sanayi tipi mutfak malzemelerinizi firmamıza değerinde fiyatlarla satabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan whatsapp numaralarımız üzerinden malzemelerinizin fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Malzemelerinizi inceleyen ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek tüm sanayi tipi mutfak malzemeleriniz için kesinlikle değerinde bir fiyat belirleyeceklerdir. Anlaşılabildiği durumda en kısa zamanda ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek sanayi tipi mutfak malzemeleri çeşitleriniz için kapıda ve nakit olarak tarafınıza ödeme gerçekleştireceklerdir.

Sanayi Tipi Malzeme Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Sanayi tipi malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İkinci El Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri

Sanayi tipi malzeme ve ekipmanlarınızı yok pahasına hurdacı ve eskicilere vermeyiniz. Tamamen bu alanda hizmet veren firmamız uzmanlarında destek alınız.

İstanbul Sanayi Tipi Malzeme Alımı

Sanayi tipi kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri cafe ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!