Endüstriyel ürünler eski veya olsun her zaman değeri yüksek ürünlerdir. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar olarak ürünlerinizin kıymetini ve değerini iyi bilmekteyiz. İşletmelerin açılışı esnasında yüksek bedeller ödenerek alınmış olan endüstriyel mutfak malzemelerinizi, cafe malzemelerinizi ve diğer tüm ekipmanlarınızı değerinde nakit olarak sizlerden satın alıyoruz. Endüstriyel fırın sistemleri, soğutma sistemleri, pişiriciler, hazırlık ve sergileme ünitelerinin tümünü satın almaktayız.

Sizlerde mutlaka ikinci el endüstriyel mutfak malzemelerinizi değerlendirirken firmamız Bicafe mutfak uzmanlarından teklif almadan karar vermeyiniz. İstanbul içinde ekibimiz sizleri dilediğiniz gün ziyaret edebilir ve ürünlerinizi yerinde görerek en doğru fiyatları anında sizlere verebilir. Ekibimize haftanın her günü kolayca ulaşabilirsiniz.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar

Dünyada ve ülkemizde yıllardır büyük işletmelerden küçük işletmelere kadar endüstriyel ekipman kullanımı vardır. Mutfak alanlarında hayatı kolaylaştıran ve uzun ömürlü olan bu ürünleri zamanla değiştirmeniz gerekebilir yada eskimesinden dolayı kullanım dışı bırakabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda tecrübeli ekipleri ve günceli firma alt yapısı ile her zaman kolaylık sağlamaktadır. Gıda, restoran, otel, cafe ve her mutfak alnında kullanılan endüstriyel malzemeleri değerine satın alıyoruz. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar firmamıza mutlaka ulaşıp fiyat teklifi alınız.

Ufak büyük demeden Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar ekibimiz sizlere tüm ürün ve ekipmanlarınızın alımında yardımcı olacaktır. İstanbul içi aynı gün ekibimiz sizlere hizmet verebilir. Endüstriyel Mutfak için uzman firma ve güvenilir hizmet arıyorsanız Bicafemutfak size yeter!

2.El Mutfak Endüstriyel Ekipmanlar

İkinci el endüstriyel malzeme ve ekipmanlarınızı piyasa üzerinden fiyat teklifi vererek alım yapıyoruz. Firma kapasitemiz oldukça yüksek olup, ister parça halinde isterseniz komple alım yapıyorum.

Ücretsiz Keşif

İkinci el ekipman satışı için hemen bizi arayarak ücretsiz keşif hizmeti alın

İstanbul Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar

İstanbul Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar

Firmamız yıllardır sadece endüstriyel mutfak konusunda müşterilerine 2.el alımlarında hizmet veriyor. İşletmenizi kapatıyorsanız veya değişen malzemeleriniz için değerlendirecek bir firma arıyorsanız Bicafe Mutfak sizlere yeter. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde hizmetimiz bulunmaktadır. Tuzla, kartal, Kadıköy, Ümraniye den Bakırköy, Şişli, Sarıyer, Beylikdüzü, Esenyurt'a kadar her bölgede sizleri ziyaret ediyor ve yerinde inceleme yapıyoruz. Adresinize gelecek olan BicafeMutfak personeli fiyat teklifi yerinde verecek olup kabulünüz halinde nakit ödeme yapılıp malzemeleriniz alınacaktır.

  • Fırın
  • Kahve Makineleri
  • Dolaplar
  • Pişiriciler
  • Hamur Makineleri
  • Fritöz
  • Yıkama Makineleri
  • Sergileme Ekipmanları

2.el Endüstriyel Ekipman Alanlar

2.El Endüstriyel Ekipman Alanlar

Endüstriyel malzeme alımı konusunda bir çok firma sadece yerine ürün getirmeniz halinde alım sağlarken bizler ise kendi ekibimizle yerinize geliyoruz. Kullanım ömrüne bakmadan tüm Endüstriyel mutfak malzemeleri, cafe malzemelerini en hızlı şekilde değerine nakit olarak satın alıyoruz. İstisnasız tüm endüstriyel mutfak ürünleri ve cafe ekipman ve malzemeleri için bicafemutfak ekiplerimizi arayınız. Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar ekibimizden mutlaka endüstriyel mutfak malzemeleriniz için teklif isteyiniz.

2. El Cafe Malzemeleri Alımı

× WhatsApp'dan bize yazın!