ikinci el teşhir dolabı

İkinci El Teşhir Dolabı

İkinci El Teşhir Dolabı & 2 El Endüstriyel Teşhir Dolapları firmamız tarafından güncel en yüksek fiyatlarla alınır. Kullanım yapmadığınız modelin ve markası farketmeksizin tüm dolapları nakit alıyoruz.

Cafe içinde tatlı ve pastaların teşhiri için endüstriyel dolaplar gereklidir. İkinci el teşhir dolabı alım satım yapan Bicafemutfak cafenizde bulunan ve artık kullanmadığınız teşhir dolaplarını nakit olarak satın almaktadır. Soğutuculu, ahşap gövdeli yada çelik gövdeli vede farklı büyüklüklerde bir çok markanın üretimi bulunmaktadır. Cafelerde işletmenin büyüklüğüne göre bir çok farklı teşhir dolabı bulunmaktadır. Yatay uzun teşhir dolabı olduğu gibi dikey dolaplarda sıkça kullanılmaktadır. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri ve ekipmanları için nakit ödeme ile alım yapan firmamız en iyi fiyatları sizlere verecektir.

İkinci El Teşhir Dolabı Alan Yerler

Pastane teşhir dolapları, lokanta, restoran ve cafelerde kullanılan bir çok farklı özellikte teşhir dolabı bulunur. Bu dolaplar çoğu zaman ihtiyaca göre özel imalatı yapılan endüstriyel malzemelerdir. Bir çok firma teşhir dolabı için yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalır. Bu nedenle dolapların kesinlikle atıl halde tutulmaması gerekir. Firmamız Bicafe Mutfak İstanbul içinde her noktadan ikinci el teşhir dolapları alımı yapmaktadır.

2 El Cafe Teşhir Dolabı

Cafe açarken genelde endüstriyel ekipmanlar, pasta dolapları ve teşhir dolapları kalem olarak en yüksek fiyatları tutmaktadır. Bu nedenle bir çok yeni girişimci ikinci el teşhir dolabı alımına yönelebilmektedir. Firmamızda bu sektörde yıllardır hizmet vermekte olup müşterilerinden satın almış olduğu teşhir dolaplarını gerekli bakım onarımlarını %100 şekilde eksiksiz olarak yapmakta ve tekrar kullanıma sunmaktadır. Satmak istediğiniz ikinci el teşhir dolabı mevcut durumu her ne olursa olsun bizlere ulaşabilir ve kolayca satabilirsiniz.

İkinci El Teşhir Dolabı Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İkinci El Teşhir Dolabı ve Pasta Dolabı

Size en yakındaki endüstriyel cafe malzemeleri alan firma olarak aynı gün adresinizde hizmet vermekteyiz. Firmamızdan dilediğiniz zaman ücretsiz yerinde keşif hizmetleri alabilirsiniz. İkinci el pasta dolabıikinci el teşhir dolabı için istanbul tüm ilçe ve semtlerinde her gün hizmet vermekteyiz. Bicafemutfak 2 el teşhir dolabı yada tüm cafe malzemelerinizi komple satın alabileceği gibi dilerseniz tek tek yada parça parça satış yapabilirsiniz.

2 el teşhir dolabı

İkinci El Teşhir Dolapları & Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Teşhir Dolabı & Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Teşhir Dolabı & Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


9 Yorum

 • Demet karataş

  Üsküdar merkezde bulunan cafemize ait yaş ve kuru pasta iki adet ikinci el teşhir dolabı satılıktır. En iyi fiyat verecek dürüst bir firmaya vermek istiyoruz.

  • Hakan Uçar

   Cafe & pastanede kullanılmış yaklaşık 15 yıllık 2 el teşhir dolabını satmak istiyoruz. Fiyat ve detaylı bilgi talep ediyoruz.

  • Nazan pınarbaşı

   merhaba cafemize pasta teşhir dolabı almak istiyoruz. Fiyat öğrenebilirmiyim?

 • Ayşe Çelik

  Pendik sahil cafe bölgesinde bulunan Cafemize ait iki adet 5 metre boylarındaki soğutuculu teşhir dolabı satılacaktır. Bie ulaşıp adres bilgisi isteyiniz. Yerimizde incelenip fiyat verilmesini istiyoruz.

 • Seher

  Ümraniyede bulunan pastanemize ait fazladan bulunan 2 el teşhir dolabını satmak istiyoruz. Yerimiz açık olup gelip görüp ve fiyat vermeniz gerekiyor.

  • Nazan pınarbaşı

   merhaba fiyat alabilirmiyim

 • Canay gökçe

  Kartal’da pastanenin kullandığı 1 adet 3 metre ikinci el teşhir dolabı için fiyat verilmesini rica ediyoruz.

 • ali can

  Maltepe sahilde bulunan Cafemize ait 6 metre boyundaki pasta teşhir dolabı satış yapılmak isteniyor. Alım yapıyorsanız bizimle irtibat kurunuz.

 • Burak ktk

  6 metre uzunluğundaki kuru ve yaş pasta 2.el teşhir dolabımızı iyi teklif verecek kişiye satmak istiyoruz.

 • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  × WhatsApp'dan bize yazın!