Güngören İkinci El Cafe Malzemeleri

Güngören İkinci El Cafe Malzemeleri

Güngören İkinci El Cafe Malzemeleri & 2 El Cafe Malzemesi alım konusunda kurumsal nitelikte hizmet alın. Endüstriyel fırınlar, ocaklar, teşhir dolapları, paslanmaz tezgahlar, endüstriyel makineler ve diğer tüm malzemeleri nakit alıyoruz.

Cafe, restoran, lokanta gibi işletmeler için mutfak malzemeleri son derece değerlidir. Güngören ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak artık kullanmadığınız tüm ekipman ve malzemeyi anında değerinde nakit olarak alıyoruz. Endüstriyel tüm malzemeleriniz için en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. Fırınlar, soğutucu dolaplar, hazırlık üniteleri, pişirme üniteler, masa ve sandalye grupları dahil tüm ekipmanlarınızı alıyoruz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak yerinizde aynı gün hizmet veriyoruz.

En iyi fiyatlarla ikinci el cafe malzemeleri alıyoruz

2.el cafe malzemeleri alım konusunda ister tüm malzemelerinizi tek seferde alıyor yada istediğiniz dahilinde parça olarak adetli alım yapabiliyoruz. Komple satılık cafe malzemeleri yada belirli ürün gruplarınızı firmamız Bicafemutfak üzerinden kolayca satabilirsiniz.

Cafe Hazırlık Üniteleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Üniteleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Üniteleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Üniteleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyör makineler

Cafe Dış Mekan : Masa sandalye, oturma grupları, dış mekan ısıtma ve soğutma sistemleri, pergola, teras kapatma sistemleri, otomatik tente

Güngören İkinci El Cafe Ekipmanları Alanlar

Yakın çevrenizde ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alan yerler bulmanız hiç kolay olmayacaktır. Firmamız Bicafemutfak sektörde ve endüstride bu alanda hizmet veren deneyimi ve tecrübesi en yüksek firmalardan biridir. Doğru alıcısı ile çok daha iyi fiyatlara satmanız mümkündür. Parça parça yada komple tüm malzemelerinizde alım yapmaktayız. Satın alım yapmadan önce firma uzmanlarımız dilerseniz adresinize gelip ücretsiz keşif ve tespit hizmeti vermektedir. Adresinizden toptan cafe malzemeleri alımlarını hemen yapabilmekteyiz. Güngören ikinci el cafe malzemeleri için bölgeye her gün mobil ekibimizi göndermekteyiz.

Güngören İkinci El Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Güngören 2.El Mutfak Malzemeleri Alan Yerler

Cafe içinde en değerli ekipmana sahip alanlar mutfaklardır. Mutfak içinde de değerini piyasada en yüksek malzemeler ise endüstriyel parçalardır. Güngören ikinci el cafe malzemeleri için güvenilir bir hizmet için firma düzeyinde hizmet alın. Sitemiz içindeki telefon numaralarından dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Adresinizden acil ikinci el malzeme için yılın her günü çalışıyoruz.

Güngören’de Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Güngören İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Güngören İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!