ikinci el kahve makinesi

İkinci El Kahve Makinesi

İkinci El Kahve Makinesi & 2 El Kahve Makineleri Alım Satım hizmeti yıllardır sağlıyoruz. Farklı marka, model ve özellikteki her kahve makinesini en iyi fiyattan satın almaktayız. Bizden fiyat almadan kahve makinesi satışı yapmayınız.

Cafe içinde olmazsa olmaz malzemelerden biri kahve makineleridir. İkinci el kahve makinesi için alım satım hizmeti veren firmamız ihtiyacınız dahilinde sizlere en pratik çözümleri 2020 yılında da sunmaktadır. 2.el olduğunda da son derece değerli olan espresso kahve makinesi, cimbali ekipmanlarında en yüksek fiyat teklifini vererek sizlerden satın alıyoruz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alım satım ister sadece kahve makinenizi bize satabilir yada tüm malzeme ve ekipmanınızı komple firmamıza satabilirsiniz. İlan ve sitelerle uğraşmadan aynı gün içinde hemen kolayca satışın avantajını yakalayın.

2 el kahve makinesi

2.El Kahve Makinesi Alım Satım

Cafe endüstriyel ekipmanlar arasında fiyatları en yüksek malzemeleriden biri kahve makinesidir. Sıfır kahve makinesi fiyatları olabildiğince yüksek olup ekonomik düşünenler için zorlu olmaktadır. İkinci el kahve makinesi ise makinenin kullanım ömrü, teknik özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Cafe malzemesi alanlar olarak kullanmadığınız ve satmak istediğiniz kahve makinelerini değerine nakit olarak sizlerden satın alıyor ve gerekli bakım onarımları yapılarak sorunsuz bir şekilde tekrar kullanıma sunuyoruz. Cimbali ve espresso makinesi satışı yapmayı düşünüyorsanız mutlaka bizlerden fiyat almayı unutmayınız.

İkinci El Espresso Kahve Makinesi

Cafe mekanlarında kapasiteye ve menüye göre farklı tip endüstriyel kahve makinesi kullanılır. Kimi makineler bir çok sıcak içecek grubu için kullanılırken bazı kahve makineleri ise tek tip sıcak içecek için uygundur. Espresso kahve makineleride bu özel ürünlerden biridir. İkinci El Espresso Kahve Makinesi kaliteli bir markadan sıfır olarak satın alınması durumunda son derece yüksek maliyetli malzemelerdir. Bu nedenle mutlaka ikincide elde iyi değerlendirilmelidir.

Firmamız İkinci El Espresso Kahve Makinesi tüm müşterilerine en iyi fiyat teklifini verir. 20yıllık kurumsal firma tecrübemizle sizleri mağdur etmeden ikinci elde tüm malzeme ve kahve makinelerinize talibiz.

İkinci El Kahve Makinesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri & Kahve Makineleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İkinci El Kahve Makineleri Alan Yerler

Endüstriyel kahve makinelerini her yere satmamalı ve doğru firmalar ile çalışmalısınız. Genelde cafe işletmesini kapatan kişiler aciliyet nedeni ile elden çıkarmak istemekte olup piyasanın %30-40 civarında altına satış yapmak zorunda kalırlar. Bicafemutfak ise ikinci el kahve makinesi satışınızda bizlere ulaşmanız halinde aynı gün adresinize gelir, ürünlerinizi yerinde inceler, fiyat teklifini sunar ve karar vermeniz dahilinde hemen alım yapmaktadır.

İstanbul İkinci El Kahve Makinesi & Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Kahve Makineleri & Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Kahve Makinesi bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!