Cafe yemek sektörü için endüstriyel ekipman ve malzemeler ikinci elde olsa değerli ve önemlidir. İkinci el cafe malzemeleri alanlar olarak sizlere ekonomik katkı sağlayacak tüm kullanılmayan malzemeleri alıyoruz. Az kullanışmış yada çok kullanılmış ufak veya büyük hacimli tüm eşyalarınızı değerine nakit satın alıyoruz. Endüstriyel fırınlar, pişirme ekipmanları, soğutucu dolaplar, fastfood food ekipmanları, hamur makineleri, kahve makinaları dahil tüm malzemeleriniz için en iyi fiyat teklifi veriyoruz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri için her semt ve ilçeden alım yapmaktayız.

Endüstriyel İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

Endüstriyel Cafe malzemeleri sıfır alımlarda maliyetli ve masraflıdır. Bu nedenle atıl halde terkedilecek ve bir kenarda bekletilecek malzemeler değildir. Kullanmadığınız tüm endüstriyel Cafe malzemelerini değerine nakit olarak bicafe mutfak ekiplerimize hemen kolayca satabilirsiniz. Firmamız sizlerden satın alacağı endüstriyel cafe malzemelerini gerekli bakım onarımları ve kalite kontrolleri yapılarak tekrar ihtiyacı olanlara ulaştırmaktadır. Yeniden kullanımı pek mümkün olmayan endüstriyel ekipmanları ise geri dönüşüme göndermektedir. İkinci el cafe malzemeleri alanlar olarak hem sizlere hemde endüstriye katkı sağlamaktayız.

Endüstriyel İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

İstanbul İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

En çok cafe ve restoran işletmesi ilimizde bulunmaktadır. Hem alışveriş merkezlerinde hemde merkezi konumlarda bir çok cafe ve restoran bulunmakta olup çoğunda endüstriyel ekipman bulunur. En sık açılıp kapanan veya çeşit değiştiren sektör olduğu için zaman zaman boşa çıkan ekipman oluşur. Firmamız Bicafe mutfak da işte tam bu noktada devreye girer ve kullanmadığınız malzemeleri değeri daha fazla kaybolmadan sizlerin ekonomisine katkı sağlayacak şekilde satın alır. İstanbul endüstriyel malzeme alanlar olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

Adresten Cafe Malzemeleri Alınır

Firmamız her model endüstriyel ekipmanı mevcut durumu her ne olursa olsun almaktadır. Bizlere ulaşmanız halinde aynı gün adresinize geliyor ve kendi aracımızla alım yapıyoruz.
00
Mobil Ekibimiz Kaç Dakikada Gelir Dk

Anadolu Yakası İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

Anadolu yakası firma merkezimizin bulunduğu bölgedir. Mobil aracımızla adresinize gelmekte ve cafe malzemelerinizi yerinde görüp fiyat teklifi vermekteyiz. Tuzla, Pendik, Kurtköy, Sultanbeyli, Kartal, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye, Ataşehir, Şile, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Cafe işletmeleri en çok girişimin olduğu sektörlerin başında gelmektedir. İkinci el cafe malzemeleri alanlar olarak bu alanda çok sık açılış kapanış yaşandığını bilmekte ve işletmelere ikinci el ürünlerde çözümler üretmekteyiz. Hiç bir cafe endüstriyel malzemelerinizin yok pahasına elden çıkmasına izin vermeyin. İkinci el mutfak malzemeleri alanlar arayışınızda sizlere özel çözümler sunuyoruz. İster toplu olarak tüm cafe malzemelerinizi satın alıyor yada dilerseniz parça parça fiyatlandırma yapıyoruz.

Anadolu Yakası İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

Avrupa Yakası İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

Avrupa yakasıda firmamızın haftanın 7 günü hizmet verdiği bölgedir. Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Şişli, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Güngören, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bağcılar, Küçükçekmece, Başakşehir, Avcılar, Esenyurt, Sultangazi, Beylikdüzü, Arnavutköy ve Silivri dahil tüm ilçe ve semtlerde hizmet veriyoruz.

İstanbul'da her ne kadar çok sayıda bulunsada profesyonel hizmet sağlayan firma oldukça azdır. Bicafemutfak olarak uzun yılladır sektördeki birikim ve tecrübemiz ile sizlere en doğru çözümleri sunuyoruz. Endüstriyel Cafe malzemeleri, pişirme üniteleri, depolama ve soğutma dolapları dahil tüm ürünlerinizi değerine satın alıyoruz.

Cafe mağazanızın kapanışı esnasında yada cafe dekorasyon durumlarında endüstriyel ürünlerde yenilemeye gidiyorsanız mutlaka Bicafemutfak ekibine ulaşınız. Kesinlikle atıl duruma düşürmeden tüm cafe malzemelerinizi değerini bulacak fiyatlarla satın alıyoruz.

İkinci el cafe malzemeleri alanlar hizmetimiz İstanbul ve çevre iller için yılın her günü aralıksız olarak saplanmaktadır. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizleri arayabilir ve uzman personelimizden destek alabilirsiniz

İkinci el cafe malzemeleri alım satım hizmeti

× WhatsApp'dan bize yazın!