ümraniye ikinci el cafe malzemeleri

Ümraniye İkinci El Cafe Malzemeleri

Ümraniye İkinci El Cafe Malzemeleri adresinizden peşin hemen alınır. Endüstriyel sanayi tipi malzemeler, fırınlar, dolaplar, paslanmaz tezgahlar, soğuk oda, masa sandalye dahil tüm malzemelerinizi kolayca satın.

Cafe malzemenizi alacak yer arıyorsanız size en yakındaki firmayız. Ümraniye ikinci el cafe malzemeleri ve ekipmanları için 2020 yılında da en yüksek fiyat değerlerini bizler sunuyoruz. Ümraniye’de yerinizde ücretsiz keşif hizmeti veriyor ve aynı gün fiyatımızı sizlere sunuyoruz. Cafe işletmenizdeki mutfak ekipmanları, hazırlık ekipmanları, dolap, masa ve sandalye grupları dahil tüm malzemelerinize nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak tüm müşterilerimize farklı ödeme alternatifleri sunmadan peşin nakit ödeme ile alım sağlıyoruz.

2.El Cafe Ekipmanları Ümraniye

Cafe işletme sayısının çok daha yüksek olduğu içelerimizden biri Ümraniyedir. Yıl içinde çok sayıda cafe işletmesi yeni açıldığı gibi bir çok cafe de zamanla kapanış vermekte, el değiştirmekte yada konsept değişikliğine gidebilmektedir. Tüm bu durumlarda malzeme ve ekipmanların bir çoğu kullanılmayacak duruma gelebilmektedir. Ümraniye ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak işte tam bu noktada müşterilerimize acil çözümler üretmekteyiz. Sahibinden satılık cafe malzemeleri ve ekipmanlarınızın tümüne talip oluyor ve ödemenlerinizi nakit yapıyoruz.

Ümraniye Cafe endüstriyel malzeme alan yerler

Cafenize ait malzeme ve ekipmanlarınızı ayrı ayrı tek olarak bizlere satabileceğiniz gibi dilerseniz komple ve toptan olarak da satış yapabilirsiniz. Komple satılık cafe malzemeleri alımlarımızda değer her ne olursa olsun nakit ödüyoruz.

Ümraniye İkinci El Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Ümraniye Cafe Malzemesi Alım Satım

Ümraniye 2.el cafe ekipmanları ve malzemeleri için alım yapabilecek bir çok adres elbette ki bulabilirsiniz. Ancak Ümraniye spotçuların en yoğun olduğu bölgelerden biri olup son derece düşük seviyelerde fiyatların verildiği bölgelerimizden biridir. Firmamız Bicafemutfak ise hiç bir malzemenize hurda gözü ile bakmaz. Ümraniye ikinci el cafe malzemeleri alımlarımız tüketiciyi ve malzeme sahibini koruyan hizmetler sunar. Uzman ekspertiz desteğimiz ile tüm malzemelerimiz yerinde incelenir ve değer belirlenir.

Cafe Malzemeleri Alım Hizmet Bölgelerimiz

2El Cafe malzemeleri alan yerler olarak Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler, Yukarı Dudullu bölgelerinde her gün hizmet veriyoruz. Ümraniye ikinci el cafe malzemeleri alımı için 7 gün hizmet sağlıyoruz.

Ümraniye’de Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Ümraniye İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Ümraniye İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!