Kağıthane İkinci El Cafe Malzemeleri

Kağıthane İkinci El Cafe Malzemeleri & Endüstriyel İkinci El satışınız için bize ulaşmanız halinde adresinize gelip yerinde fiyat belirliyor ve fiyat teklifi veriyoruz. Satmak istediğiniz tüm cafe malzemelerinizi aynı gün nakit ödeme ile alım yapıyoruz.

Tüm cafe ekipmanlarını değerine peşin ödeme ile adresinizden alıyoruz. Kağıthane ikinci el cafe malzemeleri için firmamız Bicafemutfak sizlerden gelen taleplerde aynı gün hizmet veriyor. Cafenizdeki kullanmadığınız, değiştirmek istediğiniz ve atıl hale gelmiş tüm endüstriyel ekipman ve malzemeyi bizlere en iyi fiyatla satabilirsiniz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak fırınlar, dolaplar, paslanmaz tezgahlar, pişiriciler ve hazırlayıcılar dahil tüm ekipman alımı sağlıyoruz.

Kağıthane 2.El Cafe Ekipmanları Alan Yerler

Sadece bölgenizde değil tüm bölgelerde ikinci el endüstriyel malzeme alıcısını bulmak kolay değildir. Alıcısını doğru bulamadığınızda çok düşük fiyata malzemelerinizi elden çıkarmış olursunuz. Bicafemutfak ise sektörde sadece mutfak ve cafe malzemelerinde alımları ile öne çıkmıştır. Piyasada bulabileceğiniz en iyi fiyat değerlerini bicafemutfak tekliflerinde bulacaksınız. Kağıthane ikinci el cafe malzemeleri için mutlaka firma uzmanlarımıza ulaşınız. Bütçe ekonomik için satılık cafe malzemeleri için kesinlikle ekiplerimize ulaşınız. Haftanın tüm günlerinde bizlere ulaşmanız mümkündür.

Kağıthane İkinci El Endüstriyel Malzeme Alımı

Cafe Hazırlık Üniteleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Üniteleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Üniteleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Üniteleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyör makineler

Cafe Dış Mekan : Masa sandalye, oturma grupları, dış mekan ısıtma ve soğutma sistemleri, pergola, teras kapatma sistemleri, otomatik tente

Kağıthane İkinci El Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Kağıthane İkinci El Cafe Mutfak Malzemesi

Cafenizin mutfak ekipmanlarını zamanla değiştirebilirsiniz, yenileyebilir yada satabilirsiniz. Cafe mutfak ekipmanlarında her ne kadar çok sayıda alıcı bulunsa da firma düzeyinde bu sayı çok düşüktür. Alıcılar bireysel olarak internet ilanları ile bulunurken süreçte bir o kadar zordur. Bir malzeme için gün içinde onlarca kişi ile iletişime geçmek çok zor olacaktır. Kağıthane ikinci el cafe malzemeleri için değerinde ve nakit satış işlemi için bize ulaşın.

Kağıthane’de İkinci El Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Kağıthane İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Kağıthane İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!