ikinci el lokanta malzemeleri

İkinci El Lokanta Malzemeleri

İkinci el lokanta malzemeleri arıyorsanız yada kullanmadığınız eşya ve ürünleri satıyorsanız Bicafemutfak sizlere hızlı ve etkin çözümler sağlar. Lokanta kapanışında veya yenilenmesinde boşa çıkan tüm endüstriyel ürünler, masa ve sandalye gruplarının tümünü değerine nakit olarak satın alıyoruz.

İstanbul ikinci el lokanta malzemesi alan firma olarak tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermekteyiz. Lokantanızda bulunan endüstriyel ekipmanlar, masa sandalye grupları, ocaklar, fırınlar, paslanmaz tezgahlar, pişirme ve hazırlık üniteleri dahil tüm malzemeyi aynı gün adrese gelip alım yapıyoruz.

Lokanta Genel Malzemeleri

Lokanta içinde bir çok farklı ekipman lokantanın hacmine göre kullanılmaktadır. Bazı ürünler olmazsa olmaz ürünler olsa da bazı ürünler lokantanın konseptine göre değişiklik göstermektedir.

Lokanta Gıda Saklama Malzemeleri : Dolaplar, soğutucu dolaplar, derin dondurucu dolapları, teşhir dolapları, soğuk ünite, havuz ve küvetler lokantalarda kullanılan gıda saklama malzemeleridir.

Lokanta Gıda Hazırlama Malzemeleri : Ocaklar, Mikserler, Kıyma makinesi, döner tezgahları, fırınlar, kesme mekanizmaları, süzgeçler, tencere tava ekipmanları, çalışma tezgahları, evye ve kuzineler

Lokanta Servis Malzemeleri : Servis arabaları, tepsiler, teşhir üniteleri, açık bütçe ekipmanları, buz kovaları, tuzluk ve çeşitli masa malzemeleri

Yukarıdaki malzemelerle birlikte müşterilerin kullanımında olacak masa sandalye grupları olacaktır. Mekanın ısıtma ve soğutulması içinde ekstra ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Bicafemutfak olarak tüm bu ürünlerde 2.el alım satım kolaylığı sunuyoruz. İkinci el lokanta malzemeleri için kullanmadığınız yada atıl duruma düşün tüm ürünlerini adetli veya toptan olarak sizlerden satın almaktayız.

2.el Lokanta Malzemesi Alım Satım

ikinci el lokanta malzemeleriİkinci el lokanta malzemeleri alım satım hizmetimiz yılın her günü İstanbul ve çevre illerde bulunmaktadır. Bir çok girişimci yeni açmış olduğu lokantayı kapatabildiği gibi yeni bir çok girişimcide yeni lokanta açılışında bulunmaktadır. Bu nedenle lokanta için gerekli olan tüm ekipman ve malzeme son derece kıymetli ve değerlidir. İkinci el lokanta malzemesi alanlar olarak sizlere hem alıma hemde satım işlerinde profesyonel çözüm sunuyoruz. Bizlere ulaşarak uzmanlarımızdan hemde bilgi hemde hizmet alabilirsiniz.

Lokanta mutfak masa malzemeleri, hazırlık grupları, servis ekipmanları, endüstriyel mutfak malzemelerinin tümü dahil alım yapıyoruz. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için İstanbul da en sorunsuz hizmeti bi cafe mutfak ekiplerinde bulacaksınız. Sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. İkinci el lokanta malzemeleri için çözüm ortağı arıyorsanız hemen bizi arayın.

Lokanta ikinci el ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el restoran malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Lokanta Malzemesi

Lokantalarda kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

2. El Lokanta Malzemeleri Nakit Alınır

Lokantanızın malzemesini yok pahasına hurdacı eskici, spotçu veya geri dönüşüme vermeyin. Lokanta ekipman & malzemelerin tümünü doğru yere alıcısına nakit olarak satın.

Lokanta Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Lokanta malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İstanbul içinde İkinci El Lokanta Malzemeleri cafe ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!