İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İkinci el lokanta malzemesi alanlar ve satanlar olarak firma güvencesi ile sizlere hizmet veriyoruz. Lokanta malzemeleri arasında kesinlikle değeri yüksek olan ve atıl durumda bırakmamamız gereken ürünler vardır.

Bicafemutfak ekipleri olarak İstanbul genelinde hangi ilçede olursanız olun ikinci el lokanta malzemelerinizi değerine nakit olarak satın almaktayız. Hazırlık ürünler, mutfak ürünler, yıkama ürünleri, koltuk ve masa takımları dahil tüm ekipmanlarınızı satın almaktayız. İkinci el mutfak malzemeleri alanlar olarak her ekipmana ederinde tekliflerde bulunuyoruz.

2.El Lokanta Malzemeleri

Lokanta işletmeleri istanbul da her mahalle ve semtte bulunmaktadır. Bir çok girişimci yeni lokanta açılışı yaparken bir çok kişi de mevcut lokanta işetmesini kapatmaktadır. Lokanta kapanışlarında elinizde bulunan bütün malzemeleri eğer devir işlemi yapmadıysanız bizlere ulaşarak değerinde satış yapabilirsiniz. Uzmanlarımız tüm lokanta malzemelerinizi yerinde tespit etmekte ve değer biçmektedir. Profesyonel anlamada eksiksiz bir hizmet sunan firmamız ikinci el lokanta malzemesi alanlar olarak sizlere güven duyulan bir hizmet vermektedir. Parça parça lokanta malzemesi satışı yerine firmamız üzerinden tüm malzemelerinizi satabilirsiniz.

Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alanlar

İkinci el lokanta malzemeleri alanlar olarak endüstriyel ürünlerde alım satım yapmaktayız. Endüstriyel malzemeler ile birlikte bir lokanta da bir çok malzeme ve ekipman bulunmaktadır. Tüm ürün gruplarında sizlerden alım yapıyoruz.

Lokanta Gıda Saklama Ekipmanları; Dolaplar, soğutucular, derin dondurucular, teşhir dolapları, soğuk üniteler, havuzlar ve küvetler.

Lokanta  Gıda Hazırlık Ekipmanları; Doğrayıcı ekipmanları, mikserler, kıyma makineleri, döner makineleri, fritözler, ocaklar, fırınlar, kesme mekanizmaları, süzgeçler, tencere, tava, kuzineler,çalışma tezgahları, evyeler.

Lokanta Gıda Sunum Ekipmanları; Teşhir dolapları, tepsiler, servis arabaları, servis maşaları, teşhir ürünleri, açık büfe tabakları, buz kovaları, tuzluklar.

Lokanta Gıda Temizlik Ekipmanları; Bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri, fırın temizleme kimyasalları, çöp kovaları, bulaşık makinesi deterjanları, kazan yıkama makinesi, bulaşık tezgahları, duş spreyleri.

İkinci El Lokanta Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Lokanta Malzemelerinizi Satın

Yukarıda belirtilen tüm ürünlerinizi hemen satın almaktayız. Satışını yapmadan önce muhakkak bicafemutfak ekiplerimize ulaşarak yerinde keşif yapılmasını isteyebilir yada ürün fotolarını bizlere WhatsApp yolu ile gönderebilirsiniz. Sizlere fiyat teklifimizi hemen vermekteyiz. İkinci el lokanta malzemeleri alanlar olcak sizlere hem hızlı hemde müşteri memnuniyeti yüksek hizmet vereceğimizi belirtiriz.

İstanbul İkinci El Lokanta malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Lokanta Malzemeleri

Cafe ve Lokanta işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde ikinci el lokanta malzemeleri satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!