ikinci el teşhir dolapları

İkinci El Cafe Teşhir Dolapları

Cafe ve benzeri işletmelerin en yüksek maliyetli malzemeleri teşhir dolaplarıdır. İkinci El Cafe Teşhir Dolapları için firmamız kullanmadığınız ürünlerde nakit ödeme ile hemen alım yapmaktadır. Teşhir dolabı fiyat belirlemek için adresinize ücretsiz keşif sağlıyoruz.

Cafelerde soğutucu dolapların önemi ve yeri oldukça fazladır. İkinci el cafe teşhir dolapları da fiyatı ve değeri yüksek ekipman ve malzemeler arasında yer almaktadır. İkinci el cafe malzemeleri alımı yapan firmamız kullanım yapmadığınız bu tür dolapları sizlerden değerine nakit olarak satın almaktadır. cafe teşhir dolapları +4+8ve+18 olarak yada farklı derecelerde doğuma özeliklerine sahip dolaplar olup bir çok farklı amaç ve malzeme için tercih edilmektedir.

2.El Teşhir Dolabı Satanlar

İkinci el cafe teşhir dolapları için doğru firma arayışınız varsa Bicafemutfak deneyimli ekipleri ve uzmanları ile sizlere en iyi çözümü sağlar. İster tek dolap ister tüm teşhir dolaplarınızı firmamıza hemen nakit olarak satabilirsiniz. Dikey dolaplar, yatay dolaplar, gıda dolapları, sütlük dolapları, pasta dolapları ve diğer tüm kullanmadığınız dolapları firmamıza satışını yapabilirsiniz. Cafe malzemesi alanlar olarak tüm dolaplarda en iyi fiyat teklifini aynı gün tarafınıza gönderiyoruz. Bizden fiyat teklifleri almadan dolaplarınızı satmayınız.

Cafe Teşhir Dolabı İkinci Elden Alım

Değeri son derece yüksek olan teşhir dolaplarınızı düşük fiyattan satmayın. Bicafe mutfak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında dolap alımı için yerinde hizmet vermektedir.

Cafe Teşhir Dolabı Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Teşhir Dolapları alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

 

İkinci El Cafe Teşhir Dolabı Fiyatları

Sıfır teşhir dolapları dolap özelliklerine göre 10.000₺ ile 70.000₺ arasında değişen fiyatlardadır. Özel yapım cafe teşhir dolapları fiyatları çok daha fazla olabilmektedir. İkinci el cafe teşhir dolapları ise dolabın özelliğine göre 2000₺ den başlayıp 6-7000₺ arasında değişen fiyatları bulabilmektedir. Mevcut satmayı düşündüğünüz dolabınızın kaç para edeceğiz, güncel fiyatı hakkında teklif almak için mutlaka ekibimize ulaşınız.

Firma uzmanlarımız ikinci el teşhir dolabınızı yerinizde görebilir ve hemen sizlere yerinizde fiyat teklifi verebilir. Ücretsiz keşif hizmetleri için tüm İstanbul bölgelerinde sizlere hizmet sağlıyoruz.

Cafe teşhir dolapları ve diğer malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el restoran malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Cafe Teşhir Dolabı Alım Satım

Cafenizde kullanılmayan tüm ikinci el teşhir dolaplarını değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Cafe Teşhir Dolapları bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!