Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe endüstriyel malzeme ve diğer ekipmanlar her zaman değerlidir. Firmamız cafe malzemesi alanlar olarak sizlere kurumsal çözüm sunar. Satmak istediğiniz her cafe malzemesi ve ekipmanını en iyi fiyattan sizleden nakit olarak alır.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

Cafe işletmeleri İstanbul da sık açılıp kapanan ve tadilata ve değişme sürekli ihtiyaç duyan alanlardır. Cafe Malzemesi alanlar olarak kapanışlarda, ekipman değişim ve yenilemelerinizde tüm endüstriyel malzemelerinizi, koltuk ve sandalye takımlarınızı yerinizden peşin ödeme yaparak satın alıyoruz. İkinci el cafe malzemeleri için geniş ve yağın bir hizmet ağımız vardır. İstanbul’da hangi bölgede olursanız olun ekiplerimize ulaşarak acil satmak istediğiniz cafe malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Cafe Endüstriyel Ekipman Alanlar

Hiç bir cafe malzemesi çöpe atılacak yada atıl duruma bırakılacak ürünler değildir. Cafe malzemesi alanlar olarak kullanım yapmadığınız tüm ekipmanlarınızı hemen alıyor ve ikinci el ürün arayanların kullanımına gerekli onarım ve restorasyonu yapılarak kullanıma sunuyoruz. Endüstriyel cafe malzemeleri arasında pişirme ekipmanları, hazırlık ekipmanları, soğutucu dolapların tümünü satın almaktayız. Sizlere verdiğimiz fiyat teklifinde kesinlikle göreceksiniz ki gerçek piyasa değerinde teklif sunuyoruz. Sizleri mağdur etmeden çek senet ile değil peşin ödeme yaparak endüstriyel cafe malzemelerinizi alıyoruz. İkinci el cafe malzemeleri alanlar olarak işimizi prensiplere sayarak tüketi haklarını korur şekilde yapıyoruz.

Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe Oturma Malzemeleri

Endüstriyel ekipmanlar gibi oturma grupları da cafelerde ciddi bir yer teşkil eder. Genelde maliyetide son derece yüksektir. Cafelerin konseptine göre koltuk grupları, berjer ürünler, sandalye takımları, iç ve dış mekan oturma gruplarının tümünü alıp değerlendiriyoruz. Cafe malzemesi alanlar arayışınız varsa mutlaka Bicafemutfak ekiplerinden teklif alınız. Mevcut durumlarına her ne olursa olsun, eski veya yeni tüm cafe oturma malzemelerinizi yerinizden kendi araçlarımızla alıyor ve ödemelerinizi nakit olarak yapıyoruz.

İstanbul Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe ve restoranlarda kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

2.El Cafe Malzemesi Alanlar

Eski veya yeni, az yada çok kullanılmış tüm cafe malzemelerinizi değerinde peşin ödeme ile alıyoruz.

Cafe Ürün Fotoğraflarını Gönderin

Sizlere ikinci el cafe malzemeleri için hemen fiyat verebilmekteyiz. Bunun içinde bizlere sahibi olduğunuz cafe malzemeleri fotoğraflarını bir kaç yönden çekilmiş haldeki fotoğraflarını iletmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz içerisinde bulunan WhatsApp hattı üzerinden kolayca cafe malzemeleri görsellerini iletebilirsiniz. Bunun dışında firmamız cafe malzemesi alanlar olarak İstanbul içinde her bölgede ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Firma uzmanımız vereceğiniz adrese gelip ürünleri ve tüm malzemelerini yerinizde incelemekte ve fiyat belirlemektedir. Her gün her semtte keşif ve ekspertiz desteğimiz vardır.

Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe / Kafeterya malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İstanbul içinde Cafe Malzemesi Alanlar ekibimiz adresinizden cafe ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeleriniz aynı gün alır. Bizi 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!