ikinci el pasta dolabı

İkinci El Pasta Dolabı

Ebatları ve özellikleri her ne olursa olsun İkinci El Pasta Dolabı firmamız tarafından adresinizden aynı gün alınır. Pastane ve cafelerde kullanılmış yeni veya eski tüm pasta dolaplarını değerinde satış yapın.

Cafe malzemeleri arasında pasta dolabı en çok satışı yapılanlar arasındadır. Firmamız ikinci el pasta dolabı için hemen nakit olarak sizlere ödeme yapmakta ve aynı gün dolabı adresinizden almaktadır. Satılık pasta dolabınız varsa bize ulaşıp hemen uzman ekibimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el cafe malzemeleri için dolaplar başta olmak üzere tüm endüstriyel ekipmanlarda alım yapmaktayız. İstanbul içi hizmetlerimiz tüm ilçe, semt ve mahallelerde bulunmaktadır.

İkinci El Pasta Soğutucu Dolaplar

Soğutucu dolaplarda ikinci elde ihtiyacı olan bir çok kişi bulunmaktadır. Sıfır soğutucu dolap ve dipfrizlerde fiyatların yüksek oluşu talebi ikinci el ürünlere yönetmektedir. Bu nedenle elinizde bulunan ikinci el pasta dolabı ve diğer soğutucu dolapları, ürün teşhir dolapları kesinlikle değerinin altında satılmaması gereken ürünledir. Firmamız ikinci el cafe mutfak malzemeleri, pastane malzemeleri, restoran malzemelerinde deneyimli firma personelleri ile sizlere en iyi desteği sağlamaktadır.

Pasta Dolabı ikinci el nakit alım

Cafe pasta dolabınızı satmak istiyorsanız kurumsal çözüm sunan firmamız değerine nakit ödeme ile satış yapın. Her ebattaki ve teknik özelliklerdeki pasta dolaplarını satın alıyoruz. Markası, modeli ve kalan kullanım ömrüne bakmasızın en iyi fiyatı bicafe mutfak olarak biz veriyoruz.

Pasta Dolabı Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Pasta Dolabı satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Cafe Endüstriyel Pasta Dolapları

Pasta dolapları genelde özel imalat olup sıfır alındığında yüksek maliyetli malzemelerdir. Bu sebeple hurdaya vermek yerine doru alıcısına satış yapan kendinize ekonomik katkı sağlayın.

2.El pasta Dolabı Alanlar

İkinci el pasta dolabı satmak için bir çok yöntem deneyebilirsiniz. İkinci el alım yapan yerleri dolaşabilirsiniz, ikinci eş ürün satışı yapılan sitelere ilan verebilirsiniz ancak hızlı çözüm için bu denemeler çok fayda getirmeyecektir. Bicafemutfak firmamız ise sizlere aynı gün içinde hizmet verebilecek ender firmalardan biri olarak öne çıkmaktadır. Firmamız müşterilerine İstanbul içinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Arayın hemen gelelim dolaplarınızı yerinde görüp değer biçelim ve uygun görmeniz halinde hemen alım yapalım.

Cafe ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el pasta dolabı satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Pasta Dolapları Alım

Cafe & Pastanelerde kullanılmayan tüm ikinci el dolapları değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Pasta Dolabı cafe ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!