ikinci el otel mutfak malzemeleri

İkinci El Otel Mutfak Malzemeleri

İkinci el otel mutfak malzemeleri için firmamız sizlerden nakit ödeme yaparak tüm endüstriyel ve mutfak malzemeleri satın almaktadır. Bicafemutfak firma olarak yıllardır cafe ve mutfak malzemeleri konusunda hizmet vermektedir.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

Satmak istediğiniz tüm Otel ekipman ve malzemesini değerinde alıyoruz. Parça ve adet olarak da satabileceğiniz gibi dilerseniz komple tüm malzemenizi bize satabilirsiniz. Elinizde bulunan otel malzemelerini satmak isterseniz eğer whatsapp üzerinden bizlere resimlerini göndererek gerekli fiyat tekliflerini de alabilirsiniz. Firma uzmanlarımız talebinizde halinde yerinde keşif ve ekspertiz desteği de vermektedir.

2. El Otel Mutfak Malzemeleri

Otellerde genellikle mutfak bölümlerinde endüstriyel ürünler oldukça fazla tercih edilmektedir. Hem pişirme üniteleri, hem hazırlık üniteleri hemde soğutucu bölümlerinde onlarca ürün bulunmaktadır. Artık kullanmadığınız yada değişim nedeni ile boşa çıkan tüm mutfak malzemelerinizi bizlere ulaşarak hızlı bir şekilde satabilir ve değerlendirebilirsiniz.

ikinci el otel mutfak malzemeleri

İkinci el otel mutfak malzemeleri alımlarımız da tamamen sizleri koruyan, ürün değerlerinin altına inmeden en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. Güvenli satış için mutlaka İstanbul Bicafemutfak ekiplerimize ulaşınız.

İkinci El Endüstriyel Otel Malzemeleri

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları her alanda değerli olduğu gibi turizm sektörü içinde son derece değerlidir. Otellerin büyüklüğüne göre malzeme kullanımı da oldukça yükselebilmektedir. Herhangi bir otel yenileme, mutfak yenileme işleminde bir çok malzeme atıl duruma gelebilir. Bizleri aramanız haline ekiplerimiz hemen yerinize gelir ve kullanmadığınız tüm endüstriyel ve diğer mutfak malzemelerinin değerini tespit eder. Onay vermeniz halinde nakit ödeme yaparak tüm malzemelerinizi hızlıca yerinizden kendi araçlarımızla alırız.

Otel Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Otel malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Otel Malzemeleri Nakit Alınır

Otel bünyesinde kullanılmış olan eski veya yeni her tür malzeme ve ekipmanı satın alıyoruz. Bizlere ulaşarak mutlaka fiyat teklifi alınız. 20 yıllık deneyim ve güven duyulan hizmetlerden faydalanın.

İstanbul İkinci El Otel Malzemesi

Otellerde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Otel Mutfak Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!