ikinci el kafeterya malzemeleri

İkinci El Kafeterya Malzemeleri

Kullanımı bitmiş olan İkinci El Kafeterya Malzemeleri firmamız tarafından peşin aynı gün adresinizden alınır. İster tek tek satın isterseniz komple tüm kafeterya malzemelerinizi değerinde bize satın.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

Bicafemutfak bir çok sektörde hizmet verdiği gibi ikinci el kafeterya malzemeleri alım ve satışında da sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Bizlere çok fazla sayıda kafeterya malzemesi satmak isteyen müşteriler ulaşmaktadır. Kafeteryalarınızda kullanmadığınız endüstriyel malzemeler ve diğer mutfak ekipmanlarınızı masa sandalye grupları ile birlikte nakit ödeme yaparak satın almaktadır. Kafeterya kapanışlarınızda tüm malzeme ve ekipmanlarınızı yerinizde görüp fiyat tespitide çıkarabilmekteyiz.

2.El Kafeterya Ekipmanları

İkinci el cafe malzemeleri içinde mutfak pişirme ekipmanları, mutfak ürün hazırlık üniteleri, sunumluk ve diğer mutfak ekipmanları en değerli malzemeler olarak öne çıkmaktadır. Bununla birlikte kafeteryalarda iç mekan ve dış mekan masa sandalye gruplarınızıda nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Kafeterya malzemeleri kafeterya açarken belki de en önemli harcama kalemini oluşturmaktadır. Masa sandalyeden profesyonel sanayi tipi mutfak malzemelerine çok sayıda eşya ve araç gereç temin etmek gerekmektedir. Ancak tüm bu malzemeler sıfır malzemelerden seçildiğinde işletme bütçesi için oldukça büyük rakamlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle de birçok kafeterya sahibi kullanacağı malzemeleri alırken ya da değiştirmek istediği dönemlerde ikinci el kafeterya malzemeleri temin eden firmaları tercih etmektedir. Bizlerde sizlere bu konuda eksiksiz bir hizmet vermekteyiz.

Değerine Nakit Kafeterya Malzemelerini Alıyoruz

Masa ve sandalyelerin yanı sıra birçok mutfak araç gerecine ihtiyaç duyulan kafeteryalarda tüm bu malzemelerin sıfır olarak temin edilmesi gerçekten çok büyük bütçeler ayırmayı gerektirmektedir. Bu nedenle çok daha uygun fiyatlara tüm kafeterya malzemelerini firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Hem satın almak hemde kafeterya kapanışları nedeni ile baş çıkan tüm malzeme ve ekipmanı firmamıza satabilirsiniz.

ikinci el kafeterya malzemeleri

Kafeterya Malzemeleri Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Kafeterya malzemeleri satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Kafeterya Malzemelerinizi Satmak İstediğinizde Değerine Satın

Kafeterya malzemelerini değiştirmek ya da elden çıkarmak isteyen tüm işletme sahiplerinin en büyük korkusu onlarca para harcanan eşyaların değerine satılamamasıdır. Fakat bu konuda profesyonel ve kaliteli bir alım satım işlemi yapan firmamız tüm kafeterya malzemeleriniz için değerinde bir fiyat ödemektedir. Bunun için sitemiz üzerinden whatsapp numaralarımıza erişim sağlamanız yeterlidir.

Kafeni, oteliniz ya da restoranınızda yer alan kafeterya malzemelerinizin fotoğraflarını whatsapp numaramıza göndermenizin ardından ekip arkadaşlarımız en kısa zamanda size dönüş yapacaktır. Piyasa koşullarında en iyi fiyatı verecek olan firmamızla anlaşmanız halinde ekibimiz adresinize ulaşarak satmak istediğiniz ikinci el kafeterya malzemeleri için tarafınıza kapıda nakit olarak ödeme yapacaktır.

İstanbul İkinci El Kafeterya Malzemesi

Kaferteryalarda kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Otel Mutfak Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!