İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafenizdeki her malzeme ve ekipmana en iyi fiyat veriyor alım yapıyoruz. İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri konusunda 20 yıllık tecrübe ve kurumsal çözümler alın.

İstanbul ikinci el cafe mutfak malzemeleri konusunda en hızlı ve güvenilir hizmeti alabileceğiniz ender firmalardan biriyiz. Müşterilerimize aynı gün satmak istedikleri cafe malzemeleri için yerinde hizmet vermekteyiz. Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki tüm müşterilerimize cafe malzemelerinin fiyat teklifi için adresinizde hizmet sağlıyoruz. Satmak istediğiniz cafe malzemeleri için bizi arayın bir kaç saat içinde deneyimli ekiplerimiz konumunuzda olsun. İkinci el cafe malzemeleri alım ve satış için nakit ödeme çalışıyor ve sizlerin mağduriyetinizi önlüyoruz. Firmamız Bicafe mutfak aynı zamanda endüstriyel mutfak malzemeleri imalatı konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Cafe Mutfak Malzemeleri 2.el Alımı

Cafe işletmenizi kapatıyorsanız yada yenileme çalışmalarınız kapsamında bir çok malzemeniz boşa çıktıysa hemen şimdi bizi arayınız. Cafelerde ve Kafeteryalarda mutfak bölümlerinde kullanılmakta olan endüstriyel pişirme ekipmanları, soğutucu dolap ve üniteler, hazırlık malzemeleri ve ekipmanlar, masa sandalye ve bekleme gruplar dahil tüm malzemelerinizi satın alıyoruz. İkinci el cafe mutfak malzemeleri için hemen yerinize teknik personelimizi gönderebilmekte ve fiyatlandırma çıkarabilmekteyiz. Vereceğimiz fiyat teklifi tarafınızdan kabul görmesi halinde kendi araçlarımızla nakliye yapmakta ve ödemelerimizde tarafınıza nakit yapılmaktadır.

Komple 2.el cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe el değiştirme, cafe kapanış, sektör değişimi, ekipman kapasitede yetersizliği nedeni ile boşta kalan tüm cafe malzemelerinizi değerinde nakit satın alıyoruz. İstanbul bicafe mutfak ekibimize ulaşın aynı gün tüm ekipmanlarınızı kolayca satın.

Cafe Mutfak Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe Mutfak malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Cafe ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

Cafe Mutfak Malzeme Fotolarını Gönderin

Keşif ve yerinde tespit için vakti bulunmayan müşterilerimiz hızlı fiyat alabilmek için bizlere tüm cafe malzemelerinin fotoğraflarını WhatsApp hattımız yada mail adresimiz üzerinden gönderebilirler.  Bizlere ulaşan cafe fotoğraflarınız hemen incelenir ve fiyat teklifimiz sizlere iletilir. İkinci el cafe mutfak malzemeleri alımlarımızda gönderdiğiniz fotoğraflar alım sırasında karşılaştırma yapılır. +- ufak oynamalar fiyat teklifinde gerçekleşebilir.

İstanbul Cafe Mutfak Malzemesi

Cafe ve restoranlarda kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!