ikinci el endüstriyel mutfak

İkinci El Endüstriyel Mutfak

Başlık metninizi buraya ekleyinaİkinci el endüstriyel mutfak ülkemizde en çok aranan, hem satış hemde alım için ilgi gösterilen bir alandır. Gıda sektöründe restoran, cafe, lokanta benzeri mekanların sıkça açıldığını ve kapandığını bilmekteyiz. Hem mekan açılışlarında hemde mekan kapanışlarında endüstriyel mutfak ürünleri değerini her zaman korumaktadır. Firmamız bicafemutfak ekipleri olarak sizlere endüstriyel mutfak için alım ve satım konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz.

İstanbul içinde ikinci el cafe malzemeleri başta olmak üzere tüm gıda sektöründeki ekipmanları satın alıyoruz. Malzemelerinizi bize ister toplu astış yapın veya parça parça olarak da satabilirsiniz. Ürünlerinize fiyat verebilmemiz için ücretsiz yerinde keşif hizmetlerimiz istanbul içinde vardır. Arayın hemen gün içinde ikinci el cafe malzemeleriniz için gelelim. Endüstriyel malzemelerden masa sandalyeye kadar tüm ekipmanları alıyoruz.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Alanlar

İstanbul endüstriyel mutfak konusunda diğer illerden hayli fazla bir hacme sahiptir. İkinci el endüstriyel mutfak alanlar sayısı da yeterince vardır. Ancak her sektör ve endüstride olduğu gibi bu alanda da işinde ciddi olmayan ve müşteri mağduriyeti yaratan kişi ve firmalar bulunmaktadır. Şayet bir mekan kapanışı yapıyorsanız ve devir işlemi gerçekleştiremediyseniz elinizde bulunan ürünleri ikinci el endüstriyel mutfak alanlar firmalarına satmanız gerekir. Burada dikkat etmeniz gereken kesinlikle doğru kurumsal hizmet veren firmalara ulaşmanızdır. Elinizde bulunan endüstriyel ürünlerinizi yok pahasına elden çıkarmayınız. Vaktiniz varsa birden fazla firmadan teklif almanız önerilmektedir.

2.El Endüstriyel Mutfak Satışı

İkinci el endüstriyel mutfak ürünlerinde alım yaptığımız gibi satış hizmeti de vermekteyiz. Müşterilerimizden satın aldığımız ikinci el endüstriyel malzemeleri gerekli bakım ve onarımları eksiksiz olarak yapılır sizlere satışı sağlanmaktadır. Ürünlerin satışında firma garantisi ayrıca verilmektedir. Hem alımda hemde satış işlerinde kesinlikle güven duyacağınız kalitede bir hizmet sağlıyoruz. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Sanayi Tipi İkinci El Endüstriyel Mutfak

Ufak parçalarda büyük hacimli malzeme ve makinelere kadar bir çok sanayi tipi endüstriyel mutfak malzemesi bulunur. Sıfır alınırken ciddi fiyatlar ödenen bu malzemeleri değerinin altında kimselere satmayınız.

İstanbul Cafe endüstriyel mutfak ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Endüstriyel Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde ikinci el endüstriyel mutfak satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!