İkinci El Cimbali

İkinci El Cimbali Alan Yerler Cimbali Fiyat

İstanbul İkinci El Cimbali Alan Yerler arayışınız varsa 20 yıldır cafe malzemeleri alım hizmeti veren kurumsal firmamızdan destek alın. Her marka Cimbali ikinci el ürünü için yerinizde nakit ödeme yapıyoruz.

Cafelerde mutlaka kullanılan İkinci El Cimbali kahve makinalarını en iyi fiyattan satın alıyoruz. Mevcut kullandığınız Cimbali makinasını yenisi ile değiştirmek istediğinizde sizlere en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Bicafe mutfak ikinci el cafe malzemeleri üzerinde komple yada parça halinde alım yapmaktadır. Satmayı düşündüğünüz tüm endüstriyel ekipmanlar için bize ulaşınız.

Astoria cimbali ikinci el

Cafe işletmelerinde sanırız ki en fazla kullanın marka Astoria cimbali markasıdır. Bizlere ulaşıp cimbali alım fiyatları soran müşterilerimiz arasında genelde bu markanın yoğunlukta olduğu görülmektedir. Sizlerde çeşitli nedenlerle artık kullanmadığınız cimbali kahve makinesi bizlere yüksek fiyatlardan satabilirsiniz.

Astoria cimbali kahve makinesi için sizlere yerinize gelmeden de ortalama bir fiyat verebiliriz. ürünün en son halinin fotoğrafını alıp bizlere lütfen WhatsApp üzerinden gönderiniz. Cimbali Astoria dışında diğer tüm model ve markalarda da alımlarımız vardır.

Astoria cimbali ikinci el

Cimbali m24 ikinci el

M24 model Cimbali içinde sıkça talep almaktayız. İkinci elde her daim alıcısı olan bu ürünleri sizlerden aynı gün en iyi fiyatlarla alım yapıyoruz. Bi Cafe Mutfak ekibinden Cimbali için fiyat almadan satmaya karar vermeyin.

Cimbali m24 ikinci el satışı yapmak istiyorsanız vereceğiniz adrese geliyor ve ürün için fiyat tespiti yapıyoruz. Sizlere hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz ve karar vermeniz halinde nakit ödeme yaparak alım yapıyoruz.

İkinci El Cimbali & Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

 

Cimbali kahve makinesi ikinci el

Cimbali kahve makinesi ikinci el

La cimbali tüm eski yeni model ürünlerini değerine nakit ödeme ile satın alıyoruz. Fiamma, M24, M39, M100, M21 Junior küçük model dahil tümünde alım yapmaktayız. Bir cafe içinde yer alan tüm ekipmanları değerine peşin ödeme yaparak satın almaktayız. Güvenilir, etik, dürüst bir ikinci el alışverişi düşünüyorsanız mutlaka firmamızla tanışınız.

Anadolu yakası ve istanbul Avrupa yakası tüm ilçelerinde cafe malzemelerini yerinden aynı gün almaktayız. Acil satmayı düşündüğünüz ikinci el cimbali için hemen bizi arayabilirsiniz.

2 El Cimbali Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Cimbali & Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

Cimbali veya klasik model tüm ikinci el kahve makinesi alımını istanbul tüm ilçelerinden yapmaktayız. 0 532 382 33 53 ve 0216 441 28 53 nolu hatlarımızdan arayarak uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İkinci El Cimbali Alan Yerler Cimbali Fiyat için bize ulaşın.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!