Satılık Cafe Bar Malzemeleri

Satılık Cafe Bar Malzemeleri

İstanbul Satılık Cafe Bar Malzemeleri alımlarında hızlı ve nitelikli çözümler sağlıyoruz. Satılacak her bar malzemesine 2022 yılında da en yüksek fiyatları biz veriyoruz.

Cafe ve bar mekanlarının kapanış veya sektör değişimlerinde tüm malzemelerini nakit alıyoruz. Satılık Cafe Bar Malzemeleri için alıcın arıyorsanız ve hızlı çözüm istiyorsanız İstanbul’da bize ulaşmanız yeterlidir. Cafe endüstriyel mutfak ekipmanları, pişirme üniteleri, paslanmaz krom tezgah ve davlumbazlar, hamur makineleri, fırınlar, dolap ve masa sandalye dahil tüm malzemelerini en iyi fiyattan satın almaktayız.

2 El Satılık Cafe Bar Malzemeleri

İlan veya farklı yöntemlerle Satılık Cafe Bar Malzemeleri için alıcı bulmak epey zor bir süreç olacaktır. Bundan dolayı tek bir firma ile kurumsal çözüm aramak en doğrusu olacaktır. Bicafe Mutfak bugüne kadar 10 yılı aşkın süredir bu hizmeti profesyonelce müşterilerine sağlamaktadır. İster tek bir parça cafe malzemeniz olsun yada komple tüm cafe bar malzemelerinizi satmak isteyin biz alıyoruz.

Satılık Endüstriyel Cafe Bar Malzemeleri

Endüstriyel Cafe ve Bar malzemeleri her zaman alıcısı olan ve uzun yıllar dayanıklılığı nedeni ile kullanılabilir ürünlerdir. Bu sebeple asla atıl halde unutulacak veya hurdacı üzeriden satış yapılacak malzemeler değildir. Gerekli bakım onarımı yapılanma her endüstriyel ekipman çok uzun seneler tekrardan kullanılabilir hale gelir. Şirketimiz de bu sektörde tam da bu hizmeti aralıksız 20 yıla yaklaşan süredir vermektedir.

İkinci El Bar Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe Bar malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Toptan İkinci El Bar Malzemeleri Alınır

Bar mekanlarında kullanılan malzemeleri tekli olara satın aldığımız gibi toptan olarak da alım sağlıyoruz. Mekanda kullanılmış eski veya yeni tüm endüstriyel ekipmanlar, bankolar, pişirme ve hazırlık ekipmanları, sıcak ve soğuk içecek üniteleri, masa sandalye ekipmanları, elektronik ürünler dahil tümünde alım yapıyoruz.

İstanbul içinde her ilçe ve semte hafta için geliyor ve yerinizde fiyat belirlemesi yapıyoruz. Satılacak bar malzemeleri için hemen en yüksek fiyat teklifimizi tarafınıza veriyoruz. Kabul etmeniz durumunda nakit ödemesini yapıp kendi araç ve ekiplerimizle yerinizden alıyoruz. Bar malzemelerinizi kesinlikle ucuza satmayınız. Değerinde fiyat almak ve güvenilir bir satış için bize ulaşın.

Satılık Endüstriyel Cafe Bar Malzemeleri

Satılık Cafe Bar endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul İkinci El Bar Mutfak Malzemeleri

Cafe ve Bar işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

Satılık Cafe Bar Malzemeleri için bize İstanbul içinden 0 532 382 33 53 ve 0216 441 28 53 numaralardan ulaşabilir ve hemen satış yapabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!