İkinci El Pizza Fırını

İkinci El Pizza Fırını 6300 Pizza Fırınları Alım Satım

Son yıllarda yemek sektörü içinde pizza ciddi bir pay almaktadır. Pizza fırını modelleride ilgi görmektedir. İkinci el pizza fırını hem alırken hemde satışa ciddi bir aranma sürecindedir. Bundan dolayı firmamız Bicafe Mutfak ikinci el pizza fırını satmak isteyenlere piyasadaki en iyi fiyat teklifini vermekte ve nakit alım sağlamaktadır. Kullanmıyor olduğunuz pizza fırınlarını hemen 0 532 382 33 53 numaradan bizi arayarak satabilirsiniz.

Taş tabanlı pizza fırını, iki katlı 6+6 fırınlar, doğalgazlı pizza fırını, elektrikli pizza fırını, tek katlı yada çok katlı tüm fırınlarda alımımız bulunmaktadır. Endüstriyel markalar tarafından imalatı yapılan bu fırınlar uzun yıllar kullanım ömrü sunar. Bu nedenle sizlerden alınan fırınlar gerekli bakımları yapılarak tekrar kullanıma sokulmaktadır.

İkinci El Pizza Fırını Alan Yerler

İnox, Karacasan, Tepe Mutfak, Empero, Senoven, Venarro, Moretti Fonti, Ekomak ve diğer tüm markalardaki fırınlar için aynı gün alım yapıyoruz. Endüstriyel pizza fırınları her zaman piyasada ikinci elde olsa alıcısı olan ekipmanlardır. Bu sebeple yok pahasına asla fırınlarınızı satmayınız. Bicafe mutfak ekiplerimiz sizlere en iyi fiyatlı teklifi hızlı şekilde verir ve adresinizden alım yapar.

Pizza fırınlarını satmak için internet üzerinden ilan yöntemi ile yüzlerce kişi ile muhatap olur ve sürekli malzemeyi göstermek zorunda kalır ve bilgi verirsiniz. Biz ise sizleri bu zahmete ve yorucu sürece sokmadan kolayca peşin ödeme yaparak alım sağlarız. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri ve ekipmanları alımında sektöründe en önde gelen firmalarından biriyiz.

2. El Pizza Fırını Alınır

Şirketimiz cafe, restoran, lokanta, yemekhane ve çeşitli gıda alanında hizmet veren işletmelerden tüm malzemeleri parça halinde yada toptan olarak satın almaktadır. Pizza fırınları son yılllarda bir çok fast food işletmesinde, cafe ve gıda mekanlarında kullanılmaktadır. Sektör değişimi, kapasite yetersizliği veya farklı nedenlerle kullanmadığınız endüstriyel pizza fırınlarınızı aynı gün adresinize gelip alıyoruz.

 

İkinci El Pizza Fırını & Endüstriyel Mutfak Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İstanbul İkinci El Pizza Fırını Alanlar

2.el pizza fırını içinde İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası her bölgesinden alım yapıyoruz. İstanbul’da ikinci el cafe malzemeleri, ikinci el endüstriyel fırın alımlarında kurumsal hizmet sağlayan ender firmalardan biriyiz. Hızlı fırın satmak ve nakit ödeme almak için bizden hizmet alınız.

İkinci El Pizza Fırını Alan Yerler

Doğalgazlı, konveyörlü, taş tabanlı, düşük veya yüksek kapasiteleri analog veya otomatik tüm pizza fırınlarını almaktayız. Fırının kaç para ettiğini ve verebileceğiniz nakit bedeli yerinde tespit işlemi ile sizlere söylüyoruz. Pizza fırını son mevcut halini bizlere WhatsApp üzerinden göndererek de fiyat alabilirsiniz. İstanbul İkinci El Pizza Fırını alım için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul Cafe endüstriyel ekipman ve Pizza Frınları için en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Pizza Fırını İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde İkinci El Pizza Fırını cafe malzemeleri, bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.

  


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!