Toplu Satış İkinci El Cafe Malzemesi

Toplu Satış İkinci El Cafe Malzemesi

Cafe içinde bulunan malzeme ekipman ve endüstriyel ürünlerinizi toplu satış olarak firmamıza yapabilirsiniz. Toplu Satış İkinci El Cafe Malzemesi için tecrübeli ekibimizle ve kurumsal firma anlayışımızla hizmet vermekteyiz. Cafe ve gıda sektöründe kullanılan tüm ekipmanlar genelde ikinci alıcısı tarafından kullanılabilir düzeydedir. Uzun ömürlü olan endüstriyel mutfak ve cafe malzemeleride her zaman alıcısı olan ürünlerdir. Bu nedenle düşük fiyattan satmak yerine bize ulaşıp en iyi fiyatlarla toptan satış yapın.

İkinci el cafe malzemesi bir çok yer tarafından alınabilir. Hurdacı, eskici ve spotçular da genelde toplu alı yapar ancak genelde daha düşük geri dönüşüm fiyatları verirler. Bunun yerine bazı malzeme sahipleride ilan yolu ile satışa yönelir. Bu durumda da malzemeyi satmak içn onlarca kişi ile görüşmek zorunda kalınır. Firmamız Bicafe Mutfak ile sizleri bu zorluklarla uğraştırmadan toptan hemen alım yapar ve nakit ödeme sağlar.

İstanbul Cafe 2.El Malzeme Toplu Satış

İstanbul Cafe 2.El Malzeme Toplu Satış

Cafe mekan ve restoranların en yoğun olduğu ilmiz İstanbul olarak öne çıkar. Her sezon bir çok cafe açılır veya yeni devirler gerçekleşir. Bundan kaynaklı cafe malzemeleri de her zaman alıcısı olan ürünler olarak öne çıkar. Şirketimiz 2.el cafe endüstriyel malzemeler, masa sandalye, pişirme & yıkama ekipmanları dahil  tüm malzemelerde peşin ödeme ile alım yapar.

Toplu satışlarda firmamız öncelikle adresinize gelir ve ürünlerinizi tek tek fiyatlarını belirler. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları belirlenirken öncelikle kullanım ömürleri, çalışır vaziyeti, ebat ve boyutları, teknik özellikleri, marka ve modeli önemlidir. Ekibimiz adreste fiyat belirlemesi yaptıktan sonra sizlere net teklifini hemen orada iletir. Vereceğimiz ikinci el cafe ekipman fiyatları kabul edilmesi durumunda ödeme nakit sağlanır ve kendi araçlarımızla alım yapılır.

Toplu Cafe Endüstriyel İkinci El Malzeme Alanlar

Endüstriyel ekipmanlar diğer tüm malzeme gruplarına göre değeri daha yüksek olanlardır. Lütfen bu tür malzeme ve ekipmanınızı elden çıkarırken doğru firma ve güvenilir kişiler ile çalışmaya özen gösteriniz. Yok pahası ve değerinin çok altında toplu satış yapmayınız. Mümkünse birden fazla yerden fiyat teklifi alınız.

  • Endüstriyel soğutma sistemleri
  • Fırın ve Endüstriyel Pişirme ekipmanları
  • Endüstriyel yıkama üniteleri ve makineleri
  • Davlumbaz ve endüstriyel fritözler
  • Endüstriyel ızgaralar
  • Soğuk oda endüstriyel sistemler
  • Endüstriyel Pizza Fırınları

Toplu Cafe Endüstriyel İkinci El Malzeme Alanlar

İkinci El Cafe Toplu Satış Malzemesi için Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Toplu Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Cafe Toplu Satış Malzeme Fiyatları

Cafe malzemesi satmak isteyen hiç bir müşterinizi yanıltmadan en yüksek fiyatları veriyoruz. Piyasayı çok yakından biliyor ve fiyatlar konusunda yıllardır yön veriyoruz. Yerince inceleme yaptığımız ürün ve malzemelerinize net değer beliyoruz. Hurda vasfında fiyat kesinlikle vermiyoruz. Sizleri mağdur etmeden kandırmadan, ürünlerinizin kıymetine göre fiyat belirliyoruz. Bicafe Mutfak bugüne kadar cafe malzemesi alımlarında kusursuz ve sorunsuz hizmet vermiş ve hiç bir şikayet almamış işletmedir.

İstanbul Cafe Toplu Satış endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Cafe Toplu Satış Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Toplu Satış İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.

 


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!