lokanta mutfak malzemeleri

Lokanta Mutfak Malzemeleri

Kullanmadığınız 2 el Lokanta Mutfak Malzemeleri için en yüksek fiyatı veriyor ve aynı gün adresten kendi araçlarımızla alım yapıyoruz. Masa sandalye dahil tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınızı parça veya komple satın alırız.

Lokanta mutfak malzemeleri ihtiyacınız olduğunda ya da mevcut mutfak malzemelerinizi yenilemek ya da devir işlemleri nedeniyle elden çıkartmanız gerektiğinde ikinci el lokanta mutfak malzemeleri alım satımı yapan firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Bicafemutfak Endüstriyel ekipman ve malzemelerde nakit ödemeye yaparak İstanbul da aynı gün malzemelerinizi satın almaktadır. Hemen şimdi bizleri arayın aynı gün içinde tüm malzemelerinizi yerinizde görüp fiyatlandıralım.

2.El Lokanta Malzemeleri Alıyoruz

Yeni bir lokanta, cafe ya da bar açarken en önemli masraflardan birisi de Lokanta mutfak malzemeleri olmaktadır. Ancak bu malzemeleri ikinci el olarak temin ettiğinizde lokantanızın açılış masrafları neredeyse yarı yarıya düşüş gösterecektir. Böylelikle lokantanızla ilgili diğer yapılması gerekenlerle ilgilenebilir, aynı zamanda da ikinci el ama sağlam ve kaliteli mutfak malzemeleriyle işinize bir an evvel başlayabilirsiniz. hem alım yaparken hemde satış yaparken lokanta mutfak malzemeleri değerli ve önemlidir. Firmamız ikinci el mutfak malzemeleri, cafe ve lokanta malzemelerinde sizlere en iyi çözümleri daima sunacaktır.

Lokanta mutfak malzemeleri alan yerler olarak sizlere uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

lokanta mutfak malzemeleri

Firmamız Bicafemutfak İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde sizlere her gün hizmet vermektedir. Hemen arayın uzman personelimiz sizlere en iyi hizmeti hemen sağlasın. Eksiksiz ve mağduriyet yaşamadan ikinci elde güvenilir firma ile sizlerde çalışın.

İkinci El Lokanta Malzemeleri Nakit ödeme

Firmamız aynı zamanda birçok lokanta, restoran, cafe, bar, büfe ya da otel ve pansiyonlardan kullanmamış oldukları mutfak malzemelerini değerinde ve nakit olarak almaktadır. Siz de kullanmamış olduğunuz her türlü restoran, cafe, bar, büfe ya da otelinize ait mutfak malzemelerini ve ekipmanlarını değerinde ve nakit olarak firmamıza satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ikinci el lokanta malzemeleri fotolarını bizlere Whatsapp numaralarımız üzerinden gönderebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız tarafından göndermiş olduğunuz fotoğraflardaki mutfak malzemeleriniz değerlendirildikten sonra anlaşma sağlandığı takdirde yine firmamız ekibi adresinize gelerek mutfak malzemelerinizi satın alacaktır.

Lokanta Mutfak Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Restoran malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Lokanta Mutfak Malzemeleri Alımı İstanbul

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinden ikinci el lokanta malzemelerinizi nakit satın alıyoruz. Satmak istediğiniz lokanta endüstriyel mutfak malzemeleri için bize ulaşın

Kullanmadığınız lokanta mutfak malzemeleri ve cihazlarınızı değerinde bir rakamla elinizden çıkarmak istiyorsanız mutlaka müşteri hizmetlerimizi arayın ve malzemelerinizin fotoğraflarını ve durumunu firmamıza bildirin. Atıl durumda ve kullanılmayan lokanta mutfak malzemeleri için en iyi peşin ödeme ile değerlendirme şansı bulun.

İstanbul Lokanta Mutfak Malzemesi

Restoranlarda kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Lokanta Mutfak Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!