esenler ikinci el cafe malzemeleri

Esenler İkinci El Cafe Malzemeleri

Esenler İkinci El Cafe Malzemeleri & 2 El Endüstriyel Cafe ekipmanları için adrese geliyor, fiyat teklifi veriyor kendi aracımızla alım sağlıyoruz. İkinci el endüstriyel malzeme ve dış mekan ekipmanları satmanın kolay yolunu tercih edin.

Cafenizdeki malzemeleriniz için alıcı bulamıyorsanız bize ulaşın. Esenler ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak en yüksek fiyattan teklif veriyor ve hemen adresinizden kendi araçlarımızla alım yapıyoruz. Satma ihtiyacınızın olduğu endüstriyel ekipmanlar, mutfak malzemeleri, soğutucu dolaplar ve masa sandalye gruplarının tümünde alım sağlıyoruz. Bizlere Bicafemutfak.com sitemiz içerisinde canlı destek hattın satmayı düşündüğünüz malzemelerin görsellerini ulaştırabilirsiniz. Yada dilerseniz ikinci el cafe malzemeleri için firmamızdan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Esenler 2.El Cafe Ekipmanları Alan Yerler

Bölgemizde her ne kadar ikinci el eşya alan yerler bulunsa da cafe endüstriyel ekipmanlar için değerine fiyat verecek ve alım yapabilecek firma sayısı çok azdır. Bu nedenle bir çok kişi ya fiyatının çok altında mecburi bir satış yapmakta olup yada satmadan malzemelerinin yıllarca bulunduğu yerde çürümesine neden olmaktadır. Esenler ikinci el cafe malzemeleri alan yerler olarak değerini kaybettirmeden, günlerce sizler bekletmeden en iyi fiyatla alım yapıyoruz. Size en yakın cafe malzemesi alanlar arayışınız varsa hemen ekibimize ulaşabilirsiniz. Az çok demeden tek tek parça parça yada komple tüm malzemelerinizi hemen alıyoruz.

Esenler İkinci El Cafe Mutfak Ekipmanları

Bicafemutfak ikinci el mutfak malzemelerinde sizlere ekonomik katkı sağlayacak derecede çözüm sunuyor. Hemen ürün malzeme görsellerinizi bizlere iletin en iyi fiyat teklifini hemen sizlere iletelim. Esenler ikinci el cafe malzemeleri için bölgede tüm mahalle ve semtlerde aynı gün hizmetimiz vardır.

Esenler İkinci El Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Sanayi Tipi Cafe Bar Restoran Malzemeleri

Malzemelerinizi atıl halde çürümeye terk etmeyin. Bize ulaşarak kolayca aynı gün içinde en yüksek fiyatlardan satış yapın.

Esenler Endüstriyel Cafe Malzemeleri

2.el cafe malzemeleri alım konusunda ister tüm malzemelerinizi tek seferde alıyor yada istediğiniz dahilinde parça olarak adetli alım yapabiliyoruz. Komple satılık cafe malzemeleri yada belirli ürün gruplarınızı firmamız Bicafemutfak üzerinden kolayca satabilirsiniz.

Cafe Hazırlık Üniteleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Üniteleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Üniteleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Üniteleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyörlü makineler

Esenler’de Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Esenler İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Esenler İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!