bakırköy ikinci el mutfak malzemeleri

Bakırköy İkinci El Mutfak Malzemeleri

Bakırköy İkinci El Mutfak Malzemeleri, cafe sanayi endüstriyel malzemeler ve diğer ekipmanlarınız için nakit ödeme yapmaktayız. Kullanmadığınız tüm cafe mutfak malzemelerinizi nakite çevirelim.

İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesi olan Bakırköy’de çok sayıda farklı cafe bulunur. Her yaştan insanın tercih edebildiği bu cafelerin mutfaklarında son derece hummalı bir çalışma söz konusu olmaktadır. Onlarca kişiden aynı anda gelen siparişlerin yetiştirilmesi için profesyonel mutfak malzemelerine ihtiyaç duyulur. Cafeler bu malzemelere olan ihtiyaçlarını Bakırköy ikinci el mutfak malzemeleri satışı yapan firmalardan karşılamaktadır.

İkinci el cafe malzemeleri konusunda çok sayıda farklı seçeneği barındıran bu noktalar ekonomik açıdan çok avantajlı seçenekler sunmaktadır. Firmamız Bicafemutfak müşterilerine endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Kullanmadığınız tüm mutfak ekipmanları ve malzemelerinizi değerine nakit olarak satın almaktayız.

Mutfaklar İçin Profesyonel Kahve Makinaları

Cafelerde ne çok tercih edilen ürünler her zaman kahve çeşitleridir. Ünü tüm dünyaya yayılan Türk kahvesinin yanı sıra farklı ülkelerin kahveleri de sürekli olarak talep görür. Bu sebeple çok profesyonel kahve makinalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bakırköy ikinci el mutfak malzemeleri firmamızdan ikinci el malzeme alımı yapabileceğiniz gibi işletmenizde kullanmadığınız endüstriyel kavı makinelerinizin satışınıda yapabilirsiniz. Çok sayıda farklı kahveyi kısa süre içerisinde hazırlama imkânı sunmaktadır.

Bakırköy İkinci El Cafe Malzemeleri

2.el cafe malzemeleri alım konusunda ister tüm malzemelerinizi tek seferde alıyor yada istediğiniz dahilinde parça olarak adetli alım yapabiliyoruz. Komple satılık cafe malzemeleri yada belirli ürün gruplarınızı firmamız Bicafemutfak üzerinden kolayca satabilirsiniz.

Cafe Hazırlık Üniteleri : Endüstriyel tezgahlar, Yıkama tezgahları, istifleyecek rafları, Sterilizatör, Yağ tutucu

Cafe Pişirme Üniteleri : Elektrikli kuzine, Nötr ünite, Elektrikli ocaklar, Izgaralar, Grill, Sıcak yemek konteynerleri, Çeşitli pişiriciler, Endüstriyel fritöz, Set üstü ocaklar, tencereler, tavalar, kaçerola ve çeşitli pişirme setleri

Servis Üniteleri : Gastrom küvetler, Küvet kapları, Çelik süzgeçler, Yağ kazanları, Kevgirler, Bıçaklar, Chafing Dish, Self servis üniteleri, Servis rafları,

Bulaşık Üniteleri : Endüstriyel bulaşık makineleri, Giyotin tip makineler, Konveyörlü makineler

Bakırköy İkinci El Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Cafe malzemeleri Satışı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Ekmek Arası Ürünler İçin Mutfak Malzemeleri

Cafelerde en çok tercih edilen cihazlardan bir tanesi tost makinalarıdır. Sürekli olarak gelen tost ve benzeri ürünlerin siparişlerinin kısa süre içerisinde hazırlanması gerekir. Sanayi tipi bir tost makinası almak isteyen cafeler Bakırköy ikinci el mutfak malzemeleri satışı yapan noktalara giderek buradaki ürünleri inceleyebilirler.

Bakırköy’de Cafe endüstriyel ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Bakırköy İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Bakırköy İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!