ataşehir ikinci el cafe malzemeleri

Ataşehir İkinci El Cafe Malzemeleri

Ataşehir İkinci El Cafe Malzemeleri için vereceğiniz adrese gelip fiyat teklifimi yerinde veriyoruz. Sanayi tipi endüstriyel tüm cafe malzemeleri ile masa sandalye dahil tüm ekipmanları nakit alıyoruz.

Endüstriyel ekipmanlarda tüm müşterilerimize hızlı çözümler sunuyoruz. Ataşehir ikinci el cafe malzemeleri alan firma arıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakındayız. Satmak istediğiniz tüm cafe malzemeleri için bizlere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Bölgede sürekli bulunan ekiplerimiz satmak istediğiniz cafe ekipmanları ve malzemelerini hemen yerinizde görebilir ve fiyat teklifi sizlere verilmektedir. Bicafemutfak ikinci el kafeterya malzemeleri için her gün aktif şekilde İstanbul içinde hizmet sunmaktadır.

Ataşehir 2.El Cafe Malzemeleri Alanlar

Cafenizi kapatıyorsanız ve acil olarak tüm malzeme ve ekipmanlarınızı alacak firma arıyorsanız hemen bizi arayınız. Malzeme çeşitleriniz ve ekipman detayları her ne olursa olsun toptan alım yapıyoruz. Ayrıca hiç bir müşterimizi mağdur etmeden nakit ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Çek, senet ve vadelendirme yapmadan peşin ödeme yapıyor ve adresinizden kendi araçlarımızla malzemelerinizi satın alıyoruz. Ataşehir ikinci el cafe malzemeleri alanlar arayışınızda vakit kaybetmeden bizlere ulaşın.

Ataşehir ikinci el cafe ekipmanları

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmış olan tüm malzeme ve ekipmanı değerinde nakit alıyoruz. Teşhir dolapları, endüstriyel fırınlar, kahve makineleri, fritöz, ocaklar ve  tüm malzemelerinize yerinde peşin ödüyoruz. Farklı yöntemlerle aylarca malzeme satmak yerine hemen kolayca cafe malzemelerinizin satışını yapın. İstanbul içi her ilçe ve bölgeye hizmet veriyoruz.

Ataşehir’de Cafe Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el cafe malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Ataşehir Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe mutfak alanlarında endüstriyel malzemeler sıkça kullanılmaktadır. Satışlar esnasında da en değerli ürün grupları endüstriyel ekipmanlardır. Cafe mutfak malzemeleri için başta endüstriyel ekipmanlar, masa, sandalye ve diğer tüm oturma grupları alımlarını yapıyoruz. Ataşehir ikinci el cafe malzemeleri için ilan vermenize gerek kalmadan bir kaç dakika da adresinize ulaşıyoruz ve hızlıca teklifimizi belirliyoruz. Eğer sizlerin de vakti çok yoksa bizlere ürün fotoğraflarınızı göndererek ortalama bir fiyat teklifide ayrıca isteyebilirsiniz.

Restoran ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. Ataşehir bölgesinde İkinci el restoran malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Ataşehir Cafe Mutfak Malzemeleri

Cafe & Restoranlarda kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul içinde Ataşehir İkinci El Cafe Malzemeleri bar ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!