anadolu yakası ikinci el mutfak malzemeleri alanlar

Anadolu Yakası İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

Farklı sebep ve nedenlerle cafe malzemelerinizi satmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Anadolu yakası ikinci el cafe malzemeleri alanlar ihtiyacınızda firmamız senelerdir olduğu gibi tecrübeli kadroları ve güven duyulan hizmetleri ile sizlere ulaşır. Endüstriyel mutfak ekipmanları başta olmak üzere yıkama ünitelerine, pişirme ekipmanları, dolaplar ve masa sandalye dahil tüm eşya ve malzemelerinizi değerine satın alıyoruz. Tüm müşterilerimize satış sırasında nakit ödeme prensibi ile çalışıyoruz. Sizlerde ikinci el cafe malzemeleri satışı yapmak istiyorsanız mutlaka bizden teklif isteyiniz.

Anadolu Yakası 2. El Cafe Malzemeleri Alanlar

Anadolu Yakası 2. El Cafe Malzemeleri Alanlar

Cafelerde kullanılan bir çok farklı mutfak ekipmanı bulunur. Büyük işletme cafelerde genelde sanayi tipi endüstriyel ekipman çokça kullanılmaktadır. Hem hızlı pişirme hemde dayanıklılık bakımından tercih edilen endüstriyel fırınlar, pişirme ekipmanları ızgaralar, firütöz, soğutucular, endüstriyel dolaplar satın alınması sırasında büyük rakamlar ödenene ürünlerdir. Bu nedenle hizmet sonrasında çöpe atılacak hurdaya bırakılacak ürünler değildir. Firmamız Bicafe Mutfak uzun zamandır İstanbul Anadolu yakası ikinci el cafe malzemeleri alanlar olarak tüm müşterilerine eksiksiz hizmet vermektedir.

İstanbul Andolu yakasında Tuzla, Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Şile ve tüm semtlerde her gün hizmet veriyoruz. Bizleri arayan cafe sahiplerine aynı gün içinde ulaşıyor ve malzemeleri yerinde inceliyoruz. Vereceğiniz adrese gelecek olan personelimiz fiyat belirlemesi yapacak ve sizlere teklif sunacaktır.

Anadolu Yakası Kafeterya Malzemeleri Alanlar

Anadolu Yakası Kafeterya Malzemeleri Alanlar

Ayrım yapmaksızın ikinci el kafeterya malzemeleri alımı yapıyoruz. Tüm satmak istediğiniz eşyaları tek seferde bize satabileceğiniz gibi isterseniz parça ve adet adette satış yapabilirsiniz. Ufak veya büyük eşya demeden her malzemeyi değerine alım sağlıyoruz. Anlaşma yaptığımız her müşterimize yerinde nakit peşin ödeme yapıyoruz. Endüstriyel ve diğer tüm mutfak malzemeleri için değerinin altında fiyat asla vermiyoruz. Hiç bir müşterimizi mağdur etmeden en iyi fiyat teklifi ile karşılıyoruz.

Anadolu yakası ikinci el cafe malzemeleri alanlar arayışınız varsa bölgenin en eski firması olarak mutlaka bizlere sanışınız. Vakti olmayan müşterilerimiz ürün fotoğraflarını bizlere hemen gönderin ortalama fiyatımızı hemen sizlere iletelim.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!