2.el restoran mutfak malzemeleri

2.El Restoran Mutfak Malzemeleri

2.El restoran mutfak malzemeleri konusunda sektörel deneyim tecrübesi en yüksek ve kurumsal anlayışla ilerleyen firmalardan biriyiz. Mutfak malzemeleri sıfır alım yapan kişiler ürünlerin ne kadar değerli olduğunu bilirler. Bu nedenle kolay eskimeyen ve uzun ömürlü restoran malzemelerini değerine nakit olarak ekiplerimize satabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz

Bicafemutfak olarak 2.El restoran mutfak malzemeleri hem alım hemde satım konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul içinde aynı gün adresinize gelerek mutfak malzemelerini yerinde görüp fiyat verebilmekteyiz.

İkinci El Restoran Mutfak Malzemeleri

Her ne kadar 2.el restoran mutfak malzemeleri alanlar sayısı fazla olsa da sektörde ciddi bir hizmet anlayışı sunan firma sayısı azdır. Değerinin çok altında fiyat teklifi verip yok pahasına ürünlerinizi satın almak isteyen onlarca firma yada şahısla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte ödeme sorunları, teslimat ve vade sorunları ve daha bir çok sorun yaşanabilmektedir. Bu nedenle kesinlikle ikinci el restoran ve mutfak malzemeleri konusunda deneyimli firmalarla çalışınız. Bicafemutfak sektörel anlamda sorun yaşamayacağınız ender firmalardan biridir. Mutlaka iletişim sayfamızdan ikinci el mutfak malzemeleri alanlar ekibimize ulaşıp teklif alınız.

İstanbul İkinci El Restoran Mutfak Malzemesi

Restoranlarda kullanılmayan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

Komple İkinci El Restoran Malzemeleri Alınır

Parça halinde malzemelerini bize satabileceğiniz gibi dilerseniz komple tüm endüstriyel malzeme, masa sandalye dahil satış yapabilirsiniz.

Restoran ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el restoran malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

Restoran Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

İkinci el Restoran malzemeleri alımı için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

İstanbul 2.el Endüstriyel Restoran Malzemeleri

2.El restoran mutfak malzemeleri arasında pişirme ekipmanları, hazırlık ekipmanları, yıkama üniteleri ve endüstriyel malzemeler bulunduğu gibi dolap ve soğutucular da bulunmaktadır. Kullanmadığınız endüstriyel malzemelerinizi bizlere ulaşıp ister tek tek yada dilerseniz toplu olarak satışını yapabilirsiniz. Firmamız İstanbul merkezli olup Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. 2.El restoran mutfak malzemeleri için daha hızlı teklif, fiyat almak içinde dilerseniz bizlere ürünlerinizin fotoğraflarının WhatsApp yolu ile gönderebilirsiniz.

İstanbul içinde 2.El Restoran Mutfak Malzemeleri cafe ekipmanları, ikinci el endüstriyel malzemeler satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayınız.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!