2. El Endüstriyel Mutfak Malzemesi

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemesi

Endüstriyel mutfak malzemelerini 2. el olarak satabileceğiniz bicafemutfak ile hemen bağlantı kurabilirsiniz. 2. el endüstriyel mutfak ülkemizde en çok aranan, hem satış hemde alım için ilgi gösterilen bir alandır. Hem gıda üzerine mekan açılışlarında hemde mekan kapanışlarında endüstriyel mutfak ürünleri değerini her zaman korumaktadır. Firmamız bicafemutfak ekipleri olarak sizlere endüstriyel mutfak için alım ve satım konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz.

İstanbul merkezli çalışan firmamız bütün satmak istediğiniz 2. el endüstriyel mutfak malzemeleri elden çıkartabilirsiniz. Ürünlerinize fiyat verebilmemiz için ücretsiz yerinde keşif hizmetlerimiz istanbul içinde vardır. Arayın hemen gün içinde 2. el cafe malzemeleriniz için gelerek ürünlerinizi fiyatlarını ortaya çıkartalım.

Malzemelerinizi bize ister toplu astış yapın veya parça parça olarak da satabilirsiniz. 2. el cafe malzemeleri başta olmak üzere tüm gıda sektöründeki ekipmanları hızla satın alıyoruz. Endüstriyel malzemelerden masa sandalyeye kadar bütün malzemelerini satışını yapabilirsiniz.

2. El Endüstriyel Mutfak Alanlar

Elinizde bulunan endüstriyel ürünlerinizi yok pahasına elden çıkarmayınız. Vaktiniz varsa birden fazla firmadan teklif almanız önerilmektedir. Mekan değişikliği yada kapanan cafe eşyaları değerini almak için 2. el endüstriyel mutfak alanlar olarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul endüstriyel mutfak alanlar hizmetleri kapsamında kurumsal bir firma ile çalışarak en doğru rakamları elde edebilirsiniz. Mekan kapanışı yapıyorsanız ve devir işlemi gerçekleştiremediyseniz elinizde bulunan ürünleri 2. el endüstriyel mutfak alanlar firmalarına satmanız gerekir. Bu 2. el raf sistemleri konusunda en yüksek fiyatlar ile alımları yapan bicafemutfak olarak bizimle anlaşabilirsiniz.

2.El Endüstriyel Mutfak Satışı

Hem alımda hemde satış işlerinde kesinlikle güven duyacağınız kalitede bir hizmet sağlıyoruz. Yılların tecrübesine dayalı olarak çözüm sağlayan şirketimiz alım satım işlemlerinde garantili olarak çözümler olmaktadır. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal endüstriyel mutfak malzemeleri alım satım işlemleri için kurumsal firma ayrıcalığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin satışında firma garantisi ayrıca verilmektedir.  2. el endüstriyel mutfak ürünlerinde alım yaptığımız gibi satış hizmeti de veren firmamız alım satım işlerinde İstanbul da en büyüm firmalardan biridir.

 

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemesi Satmak istiyorsanız Arayın

2. el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
0532 382 33 53

Sanayi Tipi 2. El Endüstriyel Mutfak

Sanayi tipi tüm mutfak malzemeleri değerini ödeyerek satın alıyoruz. Sıfır alınırken oldukça yüksek fiyatlar olan bu malzemeleri gene yüksek rakamlar ile bizlere satabilirsiniz. Müşterilerimizden satın aldığımız 2. el endüstriyel malzemeleri gerekli bakım ve onarımları eksiksiz olarak yapılır sizlere satışı sağlanmaktadır.

İstanbul Cafe endüstriyel mutfak ekipman ve malzemelerinize en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el cafe malzemesi satmayı düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyiniz.

BiCafe Mutfak İkinci El Cafe Malzemeleri

 

İstanbul 2. El Endüstriyel Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri

Cafe ve gıda işletmelerinde kullanılmayan tüm 2. el malzemeleri değerinde satın alıyoruz.
WhatsApp

İstanbul da 2. el endüstriyel mutfak satışlarınız için 0 532 382 33 53 & 0216 441 28 53 bizi numaralarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz. Her çeşit mutfak malzemesi almak için bizlere ulaşabilir ve aynı gün elinizden peşin ödeme ile çıkartabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!